Paši mazākie audzēkņi noslēdz mācību-treniņu gadu ar KINO!

Paši mazākie audzēkņi noslēdz mācību-treniņu gadu ar KINO!

IMG_6816

 

Vakar, 20.maijā, Talsu novada Sporta skola organizēja gada noslēguma pasākumu pašiem mazākajiem Sporta skolas audzēkņiem – bērniem, kuri apmeklē vispārējas fiziskās sagatavotības nodarbības pie treneriem – Edgara Priedes, Natālijas Joničenko un Kristīnes Neimanes. 

Pasākums notika Talsu kino teātra “Auseklis” lielajā zālē. Viss sākās ar svinīgu Sporta skolas direktora K.Sakniņa uzrunu un apsveikumu. Pēc tam katrs treneris pasniedza savam audzēknim diplomu par sekmīgi apgūtu vipārējās fiziskās sagatavotības programmu 2013./2014. mācību gadā Talsu novada Sporta skolā un, katrs bērns saņēma arī mazu pārsteigumu, ko bija iespēja nobaudīt kino laikā, jo pēc svinīgā ievada visi audzēkņi, treneri un atbalstītāji kopīgi skatījās multeni “Nejaukais es 2”! Smiekli un jautrība piepildīja visu zāli! 

Paldies Talsu kino teātrim “Auseklis” par sadarbību.

 

Mīļie, vecāki,

ja jūsu bērns nesaņēma diplomu, bet viņš ir piedalījies mācību-treniņu procesā, lūdzu, nāciet to saņemt uz Sporta skolas administrāciju SPORTA NAMĀ. 

 

Īss pasākuma apskats fotogrāfijās (foto:E.Mellenberga):

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts