Pasaules čempionāts biatlonā jauniešiem un junioriem Austrijā

Pasaules čempionāts biatlonā jauniešiem un junioriem Austrijā

No š.g. 25.februāra līdz 6.martam Austrijas kalnos – skaistā ciematiņā Obertiliach norisinājās 2021.gada Pasaules čempionāts biatlonā jauniešiem un junioriem. No Talsiem iespēja piedalīties šajā pasākumā un pārstāvēt Latvijas izlasi bija Viktorijai Spruģevicai jauniešu konkurencē, Renāram Birkentālam junioru konkurencē. Arī treneru un slēpju gatavotāju sastāvā talsinieki – Reinis Korsūnovs, Andris Robalds un Andris Šņoriņš.

Viktorijai Spruģevicai 10km individuālajā distancē 82.vieta  6km sprintā un 90.vieta sprintā. Ļoti augstvērtīgu rezultātu 15km individuālajā distancē izcīnīja Renārs Birkentāls ar 2 kļūdām četrās šautuvēs ierindojoties 19.vietā (98 dalībnieku konkurencē). 10km sprinta distancē Renārs 40. vietā un 12,5km iedzīšanā 60. vietā.

Treneru galvenais secinājums – pirms starta kalnu apstākļos, kur gaiss ir retinātāks, vajadzētu iziet adaptācijas nedēļu kalnos. Jauniešiem šoreiz tāda iespēja nebija un līdz ar to startēt un uzrādīt labus rezultātus ir ļoti, ļoti grūti. Ieguvām pieredzi un Latvijas izlases jaunieši cīnījās cik spēka un izturības uz to brīdi bija. Paldies par atbalstu sporta skolai, pašvaldībai un Latvijas biatlona federācijai.

Treneris Andris Šņoriņš

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts