Novembra mēneša sportists – biatlonists Kristiāns Kārlsbergs

Novembra mēneša sportists – biatlonists Kristiāns Kārlsbergs

Kristiāns šo mācību gadu ir sācis ar lielu apņēmību. Jau vasarā sagatavošanās posmā, Kristiāns demonstrēja lieliskus rezultātus un progresu. Pateicoties Talsu novada Sporta skolas atbalstam,  Kristiānam ir dota iespēja apmeklēt treniņus ne tikai Pastendē, bet arī Talsos. Sadarbojoties ar Talsu Autotransportu, ir izveidotas braukšanas kartes, kas ir liels pluss ārpus pilsētas dzīvojošiem audzēkņiem , jo nevienmēr vecāki var nogādāt audzēkņus uz treniņiem. Oktobra beigās Kristiāns izcīnīja uzvaru “Talsu kausā” vasaras  biatlonā, kur bija pārliecinošs uzvarētājs ar teicamu darbību šautuvē. Novembra beigās Kristiāns apliecināja sevi velreiz , ka ir Talsu novada Sporta skolas biatlona nodaļas D grupas līderis – Pļaviņās, izcīnot pirmo vietu Masu startā 25 dalībnieku konkurencē. Kristiāns ir audzēksnis, kuram nav daudz jāskaidro, viņš nāk un darbojās, ar visu sirdi un dvēseli atdodas treniņiem.

Biatlona nodaļas treneri.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts