Noslēguma pasākums mazajiem Vispārējās fiziskās sagatavotības grupas bērniem

Noslēguma pasākums mazajiem Vispārējās fiziskās sagatavotības grupas bērniem

Š.g. 31.maijā Talsu sporta namā notika pirmsskolas vecuma bērnu Vispārējās fiziskās sagatavotības grupas noslēguma pasākums. Tajā piedalījās ap 100 audzēkņu no Stendes, Vandzenes un Talsiem. Lielā zāle tika saposta ar baloniem un ziediem, lai bērniem radītu svētku sajūtu. Talsu novada Sporta skolas direktora vietniece administratīvajā darbā Anda Bajāre uzrunāja klātesošos audzēkņus un vecākus, ka šis nav izlaidums, bet noslēguma pasākums, pēc kura bērniem kopā ar vecākiem jāizlemj, kurā sporta veidā turpināt treniņu nodarbības. Pavisam Talsu novada Sporta skola piedāvā iespēju trenēties 10 sporta veidos. Bērni ir iemācījušies lēkt, skriet, stāties ierindā, mest bumbu, kā arī visi vienbalsīgi atbildēja, ka arī klausīt trenerus. Bērniem tika izsniegti diplomi par sekmīgi apgūtu vispārējās fiziskās sagatavotības programmu 2016./2017.m.g., kā arī piemiņas dāvanas. Noslēgumā visus ar trikiem un dejām iepriecināja klauniņš.

Linda Bresme

Talsu novada Sporta skolas

direktora vietniece izglītības jomā

image(137) image(136) image(135)

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts