Noslēdzies U9 Kurzemes jaunatnes čempionāts futbolā

Noslēdzies U9 Kurzemes jaunatnes čempionāts futbolā

20140907_134758

Šogad Kurzemes jaunatnes čempionātā mūsu jaunie futbolisti startēja ar divām komandām- Talsu NSS un Talsu NSS/FK Laidze. Šajā vecuma grupā bērni nesacenšas par vietām un sezonas noslēgumā visas komandas tiek apbalvotas ar kausiem un medaļām.

    Čempionāts visas vasaras garumā notiek ar sabraukumiem. Sabraukumi bija dažādās pilsētās – Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā, Saldū, arī Talsos. Katrā sabraukumā komandas aizvada trīs vai četras spēles. Vienas spēles ilgums 15 minūtes, nemainoties ar laukuma pusēm. Spēlētāju skaits laukumā un bumbas izmērs arī atšķiras, salīdzinot ar vecākām grupām – spēlē pieci laukuma spēlētāji un vārtsargs ar trešā izmēra bumbu.

    Daudziem mūsu mazajiem futbolistiem tā bija pirmā sezona Kurzemes jaunatnes čempionātā. Talsu NSS komandā galvenokārt spēlēja 2005. gadā dzimušie zēni, bet Talsu NSS/FK Laidze komandā spēlēja jaunākie – sākot ar 2008. gadā dzimušajiem. Visas sezonas garumā spēles bija spraigas un interesantas. Labāk veicās Talsu NSS komandai, kura gandrīz katrā sabraukumā spēja izcīnīt pa divām uzvarām. Talsu NSS/FK Laidze retāk tika pie uzvarām, bet tas ir saprotami – viņi tomēr bija krietni jaunāki par citiem.

   Īpašu uzslavu ir pelnījuši Talsu NSS spēlētāji: Deniss Kristiāns Jaunkalns, Matīss Pucens, Jurģis Lozbers, Adrians Bočkors, Kārlis Krampe, Daniels Kristbergs. Kā arī Talsu NSS/FK Laidze spēlētāji: Emīls Zapereckis, Ralfs Gulbis, Edvards Neilands, Henrijs Strēlis, Rainers Balodis. Vēl spēlēja Adrians Šņoriņš, Dans Pētersons, Kārlis Freimanis, Pauls Miltiņš, Roberts Sproģis, Toms Bodnieks, Kristaps Ozols, Tailers Tīģeris, Edgars Zaļupe, Daniels Goldbergs, Kristers Dakstiņš, Dāvis Ābele, Romāns Hibners, Oskars Mednis.

    Daudzi no šiem zēniem ir ļoti talantīgi un ar lielu potenciālu nākotnē. Visu vasaru ar mazajiem futbolistiem neatlaidīgi strādāja treneri Sergejs Uvarovs, Mārcis Červoņikovs un Jānis Motivāns.

    Cerēsim uz labiem rezultātiem arī ziemas sezonā!

 

– Futbola nodaļas treneris J.Motivāns –

Bildes aplūkojamas sadaļā “Galerijas”!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts