Noslēdzies Sabiles kauss telpu futbolā U9 un U13

Noslēdzies Sabiles kauss telpu futbolā U9 un U13

Pagājušajās brīvdienās, 7. un 8. aprīlī, Sabiles sporta centra zālē notika noslēdzošais- 6. posms turnīrā „Sabiles kauss telpu futbolā 2017/2018”. Turnīra dalībnieki tika dalīti divās vecuma grupās- 2009. gadā dzimušie un jaunāki un 2005. gadā dzimuši un jaunāki dalībnieki. Sacensībās tika pārstāvētas komandas no Talsiem, Laidzes, Kuldīgas, Kandavas, Saldus, Brocēniem un Sabiles. Atbilstoši turnīra izspēles kārtībai katra komanda aizvadīja piecas spēles, laukumā pa reizei tiekoties katrai ar katru viena apļa ietvaros. Kopumā tika aizvadīti seši posmi, iegūtie punkti katrā posmā summējās un komanda ar lielāko punktu skaitu kļūst par uzvarētāju. Jaunākajā vecuma grupā- U9 kopvērtējumā ar 8 punktiem- 6.vietā Sabiles komanda, 5. vietā ierindojās Talsu komanda, izcīnot 27 punktus, 4.vietu ieņēma ‘’Kuldīga 2’’ komanda ar 34 punktiem, 3. vietu ieņēma ‘’Kuldīga 1’’ zēni ar 52 punktiem. 2. vietu izcīnīja Kandavas komanda ar 59 punktiem, bet godpilno 1. vietu pārliecinoši ar 78 punktiem izcīnīja viesi no Saldus. Par labākajiem spēlētājiem tika atzīti Edvards Millers (Sabile), Markuss Planders (Talsi), Benjamins Brozovskis (Kuldīga 2), Toms Ugo Liekniņš (Kuldīga 1), Kristofers Rozentāls (Kandava) un Marko Bajārs (Saldus). U13 grupā kopvērtējumā 6.vieta ‘’Kuldīgas 2’’ zēniem, izcīnot 16 punktus turnīrā, 5. vietā ierindojās Talsu komanda ar 18 punktiem. Sīvākā cīņa šajā grupā bija starp Brocēnu un Sabiles zēniem, kuras rezultātā Sabiles puišiem nācās piekāpties un ierindoties 4. vietā ar 38. punktiem, bet Brocēni ieguva 3. vietu ar 39. punktiem. Sīva cīņa norisinājās arī starp pirmās un otrās vietas ieguvējiem. 2. vietu ieguva Laidzes komanda ar 75 punktiem, bet 1. vietu ar 76 punktiem izcīnīja ‘’Kuldīga 1’’ komanda. U13 vecuma grupā par labākajiem spēlētājiem tika atzīti Tonijs Moldovāns (Kuldīga 2), Kārlis Freimanis (Talsi), Dilans Prātiņš (Sabile), Kristaps Kļaviņš (Brocēni), Miks Ezergals ( Laidze) un Martins Reihs (Kuldīga 1). Paldies treneriem un komandām par dalību Sabiles kausā. Paldies vecākiem un skatītājiem par atbalstu visas sezonas garumā, paldies tiesnešiem par darbu. Esam ieguvuši jaunu pieredzi un neaizmirstamas emocijas. Trenēsimies un gatavosimies vasaras sezonai!

Mārcis Červoņikovs

u9 speles epizode2 u9 speles epizode u9 sabile u9 kopbilde u9 uzvaretaji saldus u13 kopbilde u13 talsi laidze

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts