Noslēdzies Sabiles kauss telpu futbolā U10

Noslēdzies Sabiles kauss telpu futbolā U10

Ceturtdien, 14. martā, Sabiles sporta centra zālē notika noslēdzošais posms turnīrā „Sabiles kauss telpu futbolā 2018/2019” 2009. gadā dzimušajiem un jaunākiem futbolistiem. Dalībnieki bija ieradušies no Kuldīgas, Saldus, Talsiem, Kandavas, Pūres un Sabiles. Atbilstoši turnīra izspēles kārtībai katra komanda aizvadīja sešas spēles, laukumā pa reizei tiekoties katrai ar katru viena apļa ietvaros. Kopumā tika aizvadīti seši posmi, iegūtie punkti katrā posmā summējās un komanda ar lielāko punktu skaitu kļūst par uzvarētāju. Kopvērtējumā 7.vieta izcīnīta ‘’TNSS/ Talsi’’ komandai ar izcīnītiem 8 punktiem, komandas labākais spēlētājs- Eduards Lāže. 6. vietu ieguva ‘’Kuldīga 2’’ komanda, kopsummā iegūstot 14 punktus turnīra laikā. Labākais ‘’Kuldīga 2’’ komandas spēlētājs- Benjamins Brazovskis . 5. vietā ierindojās ‘’Kandava’’ komanda ar 48 punktiem, kā labākais komandas spēlētājs atzīts Roberts Podiņš. 4. vietā ar izcīnītiem 50 punktiem ierindojās viesi no Pūres. Komandā- labākais spēlētājs Krišjānis Botmanis. 3. vietu ieguva ‘’TNSS/ Sabile’’ komanda ar 58 punktiem. Sabiles komandas sastāvā spēlēja – Krišjānis Cīrulis, Artūrs Goldmanis-Reimarts, Miks Himičs, Everts Himičs, Annika Millere, Mārcis Roderis- Roderts, Markuss Planders, Viljams Dērcis, Hugo Kantenieks. Par labāko komandas spēlētāju atzīts- Edvards Millers. 2. vietu, ar 66 punktiem, turnīrā ieguva ‘’Saldus’’ komanda. Komandas sastāvā spēlē- Bruno Blūms, Jānis Zīrups, Eduards Balodis, Marko Bajārs, Rinalds Liepa, Ralfs Norkuss, Kristers Rozītis, Anrijs Čempers, Gints Krīgers, Jēkabs Zāģeris, Niks Jegorovs, kā labākais komandas spēlētājs tika atzīts Aksels Mauliņš. Visvairāk punktus kopsummā visa turnīra laikā, izdevās izcīnīt ‘’Kuldīga 1’’ komandai. Komanda sešos posmos kopsummā izcīnīja 86 punktus. Komandu pārstāvēja- Toms Liekniņš, Ernests Šimpermanis, Kristiāns Ozoliņš, Marko Šļisarenko, Taivo Atmats, Ričards Bieriņš, Raiens Polis, Miks Karlovičs, Kā labākais komandas spēlētājs tika atzīts Juris Martinsens. Paldies vecākiem un līdzjutējiem par atbalstu visa turnīra garumā, paldies tiesnešiem, treneriem un komandām par dalību turnīrā. Paldies Talsu novada Sporta skolai par atbalstu.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts