Noslēdzies Sabiles kauss telpu futbolā 2005. gadā dzimušajiem un jaunākiem

Noslēdzies Sabiles kauss telpu futbolā 2005. gadā dzimušajiem un jaunākiem

Otrdien, 12. martā, Sabiles sporta centra zālē norisinājās noslēdzošais- 6. posms turnīrā „Sabiles kauss telpu futbolā 2018/2019” 2005. gadā dzimušajiem un jaunākiem futbolistiem. Sacensībās tika pārstāvētas komandas no Talsiem, Laidzes, Kuldīgas, Pūres un Sabiles. Atbilstoši turnīra izspēles kārtībai katra komanda aizvadīja piecas spēles, laukumā pa reizei tiekoties katrai ar katru viena apļa ietvaros. Kopumā tika aizvadīti seši posmi, iegūtie punkti katrā posmā summējās un komanda ar lielāko punktu skaitu kļūst par uzvarētāju. Kopvērtējumā 6.vieta – Pūres komandai ar izcīnītiem 3 punktiem. 5. vietā ierindojās ‘’TNSS/ Talsi’’ komanda ar 22 punktiem, kā labākais komandas spēlētājs atzīts Toms Čuhnovs. 4. vietā ar izcīnītiem 25 punktiem ierindojas ‘’Kuldīga 2’’ komanda- labākais spēlētājs Ralfs Timbergs. 3. vietu izcīnīja ‘’TNSS/ Sabile’’ komanda ar 53 punktiem. Sabiles komandu pārstāvēja – Roberts Kotāns, Daniels Kristbergs, Dilans Prātiņš, Edgars Zvaigzne, Mārtiņš Zvaigzne, Ralfs Kaņeps, Henrijs Strēlis, Mārcis Roderis- Roderts. Par labāko spēlētāju Sabiles komandā tika atzīts Edvards Neilands. 2. vietu, ar 63 punktiem, turnīrā ieguva ‘’Kuldīga 1’’ komanda. Komandas sastāvā spēlē- Martins Reihs, Rauls Borisovs, Rūdolfs Reimanis, Kristaps Pirtnieks, Toms Veigelts, Mikus Liekniņš, kā labākais komandas spēlētājs tika atzīts Aleksis Blāķis. Godpilno 1. vietu ieguva ‘’TNSS/ FK Laidze’’ komanda ar 85 punktiem. Komandu turnīrā pārstāvēja Jurģis Lozbergs, Deniss Jaunkalns, Edgars Zaļupe, Adrians Bočkors, Matīss Pucēns, Rainers Balodis, Niklāvs Dambergs, Kristers Dakstiņš, Kā labākais komandas spēlētājs tika atzīts Miks Ezergals. Paldies treneriem un komandām par dalību Sabiles kausā. Paldies vecākiem un skatītājiem par atbalstu visas sezonas garumā, paldies tiesnešiem – Kārlim Neilandam un Indriķim Ošenbergam par darbu. Paldies Talsu novada sporta skolai par atbalstu.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts