Noslēdzies Sabiles kauss futbolā U-9 vecuma grupai

Noslēdzies Sabiles kauss futbolā U-9 vecuma grupai

Visas vasaras garumā Sabiles sporta laukumā sacentās mazie futbolisti U – 9 (2009.d.dg. un jaunāki) vecuma grupā. Turnīrā piedalījās 4 komandas, kas pārstāvēja Talsu novada Sporta skolu – SABILE, SABILE 2, TALSI, TALSU ĒRGĻI, kā arī 2 komandas no blakus novadiem – KANDAVA un PŪRE. Turnīrā tika aizvadīti 6 posmi, katrā posmā katra komanda spēlēja ar katru un izcīnītie punkti summējas kopvērtējuma tabulā. Par labākajiem spēlētājiem katrā komandā tika atzīti: SABILE – Miks Himičs, SABILE 2 – Everts Himičs, TALSI – Eduards Lāže, TALSU ĒRGĻI – Reinis Kurāts, KANDAVA – Roberts Podiņš, Pūre – Kristofers Celitāns. Labākie vārtsargi turnīrā: Ronalds Grīnbergs – SABILE un Mārcis Roderis-Roderts – TALSI.
Kopvērtējumā
1. vieta 58 punkti komanda KANDAVA – Roberts Podiņš, Rolands Podiņš, Edvards Kvite, Kristofers Rozentāls, Patriks Rencis, Rūdis Rūdolfs Sniedziņš, Miķelis Babris, Rūdis Babris, Egnārs Zaļais, Rauls Vilkaušs, Mariss Sterķis, Markuss Laksis, Emīls Ezerkalns- Mažolis, Kristets Tolis.
2. vieta 50 punkti komanda TALSI – Markuss Planders, Eduards Lāže, Hugo Kantenieks, Mārcis Roderis-Roderts, Viljams Dērics, Kārlis Beidiņš, Kārlis Tīfentāls.
3. vieta 45 punkti komandai PŪRE – Kristofers Celitāns, Klāvs Ersts, Krišjānis Botmanis, Laimonis Bricis, Niks Grošteins, Aivis Štrodahs, Markuss Štrauss, Tomass Vanuška, Rihards Švarcs, Eduards Vistapolis, Roberts Balderis, Gustavs Grosbahs.
4.vieta 43 punkti komandai SABILE – Miks Himičs, Edvards Millers, Annika Millere, Ronalds Grīnbergs, Krišjānis Cīrulis, Artūrs Reimats, Marsels Liopa.
5.vieta 16 punkti komandai TALSU ĒRGĻI – Reinis Kurāts, Kristers Šulcs, Rihards Kurenkovs, Valters Bīriņš, Olivers Kiršentāls, Mārcis Sudmalis, Roberts Apinis.
6.vieta 0 punktu komandai SABILE 2 – Everts Himičs, Bruno Stariņš, Ernests Černockis, Raivis Āboliņš, Paula Prūse, Anrijs Videnieks, Ralfs Pīlēģis.
Paldies treneriem un vecākiem par ieguldīto darbu un laiku mazo futbolistu izaugsmē!

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts