Noslēdzies RSP BABOLAT atklātais čempionāts badmintonā

Noslēdzies RSP BABOLAT atklātais čempionāts badmintonā


Tas tika organizēts Rīgas Olimpiskajā Centrā no 29.septembra  2013.g. līdz 11.maijam 2014.g četrās kārtās. Balvas un medaļas tika pasniegtas katrā kārtā, bet noslēgumā pēc 4 kārtām tika gala rezultāts rēķināts no 3 labāko kārtu rezultātiem. Sacensības bija ļoti spraigas, interesantas, piedaloties visiem spēcīgākajiem Latvijas Badmintonistiem vienspēlēs. Talsu novada Sporta Skolas Badmintona nodaļas komanda ar labiem panākumiem piedalījās visās 4 šī  čempionāta kārtās. Šajā sezonā mums bija iespēja piedalīties arī daudzos citos augsta ranga turnīros Rīgā, Inčukalnā, Siguldā, Baložos, par to sakām SIRSNĪGU PALDIES Talsu novada Sporta Skolai un Talsu novada Domei, ka tika radīta iespēja mūsu sportistiem apmeklējot augsta līmeņa sacensības, ievērojami celt mūsu sportistu līmeni visās vecuma grupās. Tagad esam gatavi  nokomplektēt spēcīgas grupas arī nākošās sezonas dažādām sacensībām.      

Šoreiz 4.kārtā sasniegtie rezultāti:

GRUPĀ  D kur spēlē paši  jaunākie līdz 13.g. WS no 18 sportistēm Mūsu IEVA  ABIGAILA  VALGELINA izcīnīja 3.vietu.   MS  no 20 sportistiem  Pirmajās 4 vietās visi mūsu zēni: 1.vietā  tāpat kā visās 4.kārtās AIGARS RODERIS-RODERTS, 2.v. DANS DANIELS  BISENIEKS, 3.v. KRISTAPS  VĀRNA, 4.v.JĒKABS  MAKSTNIEKS, 6.v. FILIPS  ĒCIS, 7.v.MĀRTIŅŠ  VĀRNA, 14.v. MATĪSS BISENIEKS, 18.v.PATRIKS KANDIS.         GRUPĀ  C  (līdz 18.g.) MS  no 17 sportistiem  1.vietu ļoti skaistās cīņās izcīnīja Mūsu 15 gadīgais  RIČARDS MEŽENIEKS, 9.v. MATĪSS PUTNIŅŠ, 10.v. ANDRIS RAIVIS  VERNERS, 15.v. HENRIKS APSĪTIS.    WS  no 15 sportistēm 9.vietā Mūsu KRISTIANA  MIRECKA.     Stiprākajā  A GRUPĀ  no 16 Latvijas labākajiem  MS 14.v. KASPARS  VALBERGS,  16.v. RAIVIS REINFELDS.

Visu  4.kārtu kopvērtējumā tika nosaukti tikai labāki 10 katrā grupā, ņemot vērā 3.labāko kārtu rezultātus.   GRUPĀ  D  WS no visu kārtu 46 sportistēm  2.Vietu Izcīnīja mūsu  IEVA  ABIGAILA VALGELINA,   Starp zēniem   MS uzvarot Visās 4.kārtās ļoti smagās cīņās starp 34 sportistiem  1.VIETU izcīnīja Mūsu AIGARS  RODERIS-RODERTS,2.vietā  FILIPS ĒCIS, 3.vietā KRISTAPS  VĀRNA, 5.v. DANS DANIELS  BISENIEKS, 7.v. MĀRTIŅŠ  VĀRNA.    GRUPĀ  C  no visu 4.kārtu  47 dalībniekiem  3.vietu izcīnīja Mūsu RIČARDS  MEŽENIECS.   WS starp visās kārtās spēlējušām  33  jaunietēm  11.vietu kopvērtējumā izcīnīja Mūsu KRISTIANA  MIRECKA.

Noslēgumā visas Badmintona nodaļas vārdā sakām  VISSISNĪGĀKO  PALDIES  Talsu 2. V-skolas  Sporta Skolotājiem, AIGARA  RODERA-RODERTA  klases audzinātājai ,    VISSIRSNĪGĀKO PALDIES  Talsu Kristīgās V-skolas Sporta Skolotājam ,Visu mūsu grupas daudzo  sportistu audzinātājiem  par mūsu kopējo darbu  bērnu audzināšanā, kas dod iespēju mūsu bērniem uzrādīt labus rezultātus augsta līmeņa sacensībās, turot  augstu MŪSU TALSU NOVADA GODU.  VISSIRSNĪGĀKIE PALDIES  arī  Visiem mūsu grupu uz sacensībām vedušiem Autobusu  Šoferiem  par ļoti solīdo attieksmi pret mūsu sportistiem, kas arī palīdz saņemties mazajiem sportistiem  uzrādīt savas labākās spējas un rezultātus. PALDIES  VISIEM, KAS  MŪS ATBALSTĪJA  un TICĒJA MŪSU SPORTISTU SPĒJĀM.

 

Ar cieņu Talsu novada Sporta Skolas Badmintona nodaļas treneris  J. Pētersons.

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts