Noslēdzies LČ futbolā U-18 grupai

Noslēdzies LČ futbolā U-18 grupai

Talsu novada Sporta skolas U18 futbola komanda aizvadīja ziemas sezonu Latvijas Čempionātā telpu futbolā un izcīnīja godalgoto 3.vietu. Medaļas un kauss tika pasniegts Talsu sporta hallē 8.martā, kur notika Latvijas čempionāta finālspēle. Čempionātā mūsu komandas sniegums tiek vērtēts kā labs, bet ne izcils, jo komandā vairs  nespēlē 4 Latvijas izlases spēlētāji. Kā sezonas labāko spēlētāju komandā, vēlos atzīmēt Renardu Krišjāni, kurš spēlē FK Venspils sastāvā, kā arī abu vārtsargu – Kristiāna Hartmaņa un Riharda Brizgas sniegums. Ir spēlētāji, kuri atgūstas no traumām, kas liedza palīdzēt komandai sezonā. Lielu lomu U18 sastāvā dod sadarbība ar Kuldīgas SS futbola nodaļu. Šis čempionāts kalpo kā labs treniņš vasaras sezonai un āra futbolam.

Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts