Noslēdzies Latvijas Jaunatnes čempionāts volejbolā U – 17 vecuma grupā zēniem. Mums – bronzas medaļas!

Noslēdzies Latvijas Jaunatnes čempionāts volejbolā U – 17 vecuma grupā zēniem. Mums – bronzas medaļas!

Nedēļas nogalē 6. un 7. aprīlī Daugavpilī notika Latvijas Jaunatnes čempionāts volejbolā U-17 vecuma grupas zēniem. Talsu novada Sporta skolas volejbolisti par iekļūšanu finālā pirmajā spēlē ar 1:3 piekāpās čempioniem Jēkabpils sporta skolas audzēkņiem, līdz ar to bija jācīnās par 3. vietu. Rezultātā, uzvarot Kuldīgas novada Sporta skolu ar rezultātu 3:1, Talsu komanda izcīnīja 3. vietu.

Komandā spēlēja: Gustavs Freimanis, Toms Kalniņš, Kristers Tauriņš, Uģis Ieviņš, Rainers Leitarts, Markuss Jansons, Aigars Roderis- Roderts, Ričards Dreimanis,  Tomass Kristiāns Skukis, Klāvs Kiseļevskis un treneres Unas Silas audzēkņi – Madars Mauriņš un Dāvis Alkšbirze, kurš tika atdzīts par Talsu komandas labāko spēlētāju.

 

Talsu NSS volejbola treneris Aivars Pekmans

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts