No Tartu ar uzvarām!

No Tartu ar uzvarām!

TalsiU16Tartu

Piektdienas rīta agrumā „Talsu NSS/RROOOMM U14” un „Talsu NSS/KEEL U16” florbola komandas devās Tartu, Igaunijā, lai piedalītos starptautiskajā EXEL turnīrā. Par kārtīgu treniņu darbu komandām pienācās arī krietna porcija izklaižu- vispirms zinātnes centra „AHHAA” apmeklējums, bet pēc tam AURA akvaparka un baseina apmeklējums, kur gan peldēšanas mači, gan ūdens basketbols paņēma daudz spēka. Tiem kam enerģija vēl bija palikusi, vakarā devās apskatīt Tartu pilsētu, kura uz Ziemassvētkiem saposta īpaši skaista. Nākošā rītā sākās turnīrs, kā nepatīkams pārsteigums bija komandu skaits- tikai trīs komandas abās vecuma grupās.

 

Trīs Igauņu komandas bija atteikušas dalību īsi pirms paša turnīra. Abās grupās tika aizvadīts divu apļu turnīrs un Talsu florbolisti bija neapšaubāmi favorīti, izcīnot uzvaras visās astoņās spēlēs. Trenera galvenais darbs bija motivēt spēlētājus neslinkot, nepalikt iedomīgiem, nesākt spēlēt individuāli, jo labi spēlētāji spēlē labi vienmēr un neatkarīgi no pretinieku meistarības. Īpaši prieks, ka turnīru izdevās noslēgt ar divām „sausajām” uzvarām, kas nekad nav viegls uzdevums. Par turnīra labāko uzbrucēju jaunākajā vecuma grupā ar 34 rezultativitātes punktiem kļuva Jānis Ragovskis, bet labākā vārtsarga balvu saņēma Valters Kasjaņenko. Vecākajā grupā labākā snaipera gods Krišam Treimanim, kurš guva divpadsmit vārtus.

 

TalsiU14Tartu

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts