No Talsu novada Sporta skolas U-14 vieglatlēti izcīna 5 vietas uz Ziemas čempionāta finālsacensībām

No Talsu novada Sporta skolas U-14 vieglatlēti izcīna 5 vietas uz Ziemas čempionāta finālsacensībām

Piektdien, 25. janvārī Talsu novada Sporta skolas U-14 grupas  audzēkņi devās uz Latvijas Ziemas čempionāta atlases sacensībām vieglatlētikā Kuldīgā, lai izcīnītu iespēju piedalīties Latvijas ziemas čempionāta finālsacensībās Rīgā. No 13 audzēkņiem, uz finālsacensībām dosies pieci: Kārlis Lūkass Koloda, Anna Liene Bērziņa, Nora Veinberga, Rūta Līva Grakovska un Kārlis Feldmanis.

Kārlis Lūkass Koloda izcīnīja 1.vietu tāllēkšanā un 2.vietu 60m/b skriešanā. Anna Liene Bērziņa izcīnīja 2.vietu tāllēkšanā un 3.vietu 60m skriešanā. Nora Veinberga izcīnīja 1.vietu lodes grūšanā, Rūta Līva Grakovska ieguva 2.vietu augstlēkšanā.

Treneri Raitis Treiģis-Treidis, Mārcis Štrobinders, Rolands Štrobinders, Miks Oskerko

 

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts