Nedēļas nogales spēlēm pozitīva bilance

Nedēļas nogales spēlēm pozitīva bilance

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas čempionātā florbolā aizvadītas divas virslīgas spēles un viena 1.līgas spēle.

1.līgai pēc spēles Slampē uz super mazo laukumu, bija iespēja atgriezties uz sava iemīļotā mājas laukuma spēlē pret Ozolniekiem. Ļoti rezultatīvā spēlē izcīnīta uzvara ar 10:8. Vārtos uz maiņām darbojās gan A.Briedis, gan S.G.Siliņš. Komandas vērtīgākais spēlētājs – A.Priede-Priedītis, kurš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. Noteikti jāizceļ R.Niedrājs, kurš savā debijas spēlē izcēlās ar 3 rezultatīvām piespēlēm. Rezultatīvākie spēlētāji Talsu komandā – M.Ivanāns 3 (3+0), Reinis Jākobsons 2 (2+0), T.Arājs 2 (1+1), M.Dambergs 2 (0+2).

Virslīgas komandai pirmā spēle mājās pret principiālo pretinieku no Rubenes. Pirms spēles tika sveikti Latvijas izlases dalībnieki Pasaules čempionātā florbolā, kas izcīnīja augsto 5.vietu – V.Kalnietis, T.Akmeņlauks un A.Raitums. Klātienē uz spēli bija ieradušies Laucienes pansionāta iedzīvotāji. Ļoti līdzīgā un noraidījumiem bagātā spēlē piedzīvots zaudējums ar rezultātu – 3:4. K.Lavendels atvairīja 13 no 17 metieniem un tika atzīts par komandas vērtīgāko spēlētāju. Pie punktiem tika T.Akmeņlauks 1 (1+0), M.Bergmanis 1 (1+0), A.Blumbahs 1 (1+0), U.Adiņš 1 (0+1), R.Polis 1 (0+1) un V.Kalnietis 1 (0+1).

Nākamajā dienā komanda jau devās uz Bausku, kurā aizvadīja pēdējo pirmā apļa spēli. Izcīnīta uzvara ar rezultātu 9:6. Vārtos otro dienu pēc kārtas stabili darbojās K.Lavendels, kurš atvairīja 18 no 24 metieniem. Par komandas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts R.Polis, kuram 3 vārtu guvumi. Noteikti jāizceļ Uģa Adiņa pirmais vārtu guvums Latvijas čempionātā Virslīgā. Talsu komandas rezultatīvākie spēlētāji – V.Kalnietis 2 (2+0), T.Akmeņlauks 2 (0+2).

Nākamās spēles abām komandām izbraukumā:

Virslīga 02.12. 20.00 Ķekava – Talsu NSS / Krauzers

1.līga 03.12. 13:00 RTU/Rockets – Talsu NSS / Zerorisk

Florbola treneris

Artis Raitums

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts