Nedēļas nogale florbolā: Talsu NSS/TX Koks cieta zaudējumu, Talsu NSS/Krauzers pārliecinoša uzvara

Nedēļas nogale florbolā: Talsu NSS/TX Koks cieta zaudējumu, Talsu NSS/Krauzers pārliecinoša uzvara

Sestdien, 7.oktobrī, Talsu Valsts ģimnāzijā notika 1.līgas spēle Talsu NSS/TX Koks pret Kuldīgas NSS/Linde Grupa un virslīgas spēle Talsu NSS/Krauzers pret FBK SĀC.

1.līgas spēlē pret Kuldīgu Talsu komandai zaudējums, rezultāts 4:14.

“Ļoti labi iesākām spēli un pus spēli rezultāts bija 2:2. Spēles laikā viens no pamata aizsargiem guva traumu, bija jāpārkārto maiņas un neatradām labu aizvietotāju, līdz ar to spēle pajuka. Smags zaudējums,” stāsta treneris Artis Raitums.

Virslīgas spēlē pret SĀC Talsu komanda guva uzvaru, rezultāts 7:3.

Labākais spēlētājs Linards Putniņš.

“Pretī stājās teorētiski viena no vājākajām līgas komandām, kurai pirmajās 3 spēlēs bija 3 uzvaras. Laba koncentrācija un labi respektējām pretinieku, kas deva mums pārliecinošu 6:1 vadību. Sākām eksperimentēt un tas izlīdzināja spēles gaitu. Pārliecinoša uzvara un 3 punkti tabulā,” komentē Artis.

Nākamā florbola spēle gaidāma 14.oktobrī Ķekavā pret Ķekavas Bulldogs komandu.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts