Nedēļas nogale basketbolā: aizvadītas spēles Ventspilī un Bauskā

Nedēļas nogale basketbolā: aizvadītas spēles Ventspilī un Bauskā

Sestdien, 28. oktobrī, U12 vecuma grupai notika basketbola spēles Ventspilī.

Talsi/Roja – 1 komandai šī bija svarīga spēle pret līdzīgu pretinieku komandu, ar kuru vienmēr savstarpējās spēles ir ļoti spraigas. Visu basketbola spēli U12 grupa pret Ventspils Spars komandu cīnījās punkts punktā. Emocijām bagātā spēlē tikai pašā pēdējā minūtē basketbolistiem izdevās izcīnīt uzvaru ar rezultātu 44:42.

„Prieks, ka pie tā, ka šodien galīgi neveicās ar metieniem un bumba spītīgi nekrita grozā, atradām veidus, kā tomēr šo svarīgo uzvaru izcīnīt,” komentē treneris Edgars Priede.

Talsi/Roja – 2 jeb attīstības komanda turpina krāt vērtīgu pieredzi spēlēs. Arī otrā komanda aizvadīja spēli pret Ventspils komandu, rezultātā zaudējot 14:73.

Svētdien, 29. oktobrī, Talsu novada Sporta skolas basketbola nodaļa ar 5 komandām devās uz Bausku, kur tika aizvadītas vairākas spēles – U14, abām U15 komandām, U16 un U17 zēnu komandām.

U14 komanda spēlē pret Bausku pārliecinoši uzvarēja, rezultāts 73:44.

U15 abas komandas spēlēja pret Bauskas komandu, kura tēmē uz pirmajām vietām Rietumos.

“Pirmā Talsu/Rojas komanda spēli iesāka neveiksmīgi, palaižot pretiniekus ātri tālu priekšā, tomēr spēles vidusdaļā atrada spēkus, lai pietuvotos un cerētu uz intrigu spēles beigās. Tomēr neveiksmīga ¾ izskaņa, kurā Bauska aizskrēja vairākos ātrajos uzbrukumos. Galu galā zaudējums – 63:91,” stāsta Edgars.

Otrā Talsu komanda spēli iesāka veiksmīgi un gandrīz pirmās 10 minūtes bija līdzvērtīga ar Bausku, bet tai neizdevās ilgstoši izturēt pretinieku komandas pārsvaru. Spēles beigās Talsi/Roja zaudēja – 28:117.

U16 komanda bija ieplānojusi tikt pie vieglas uzvaras, līdz ar to Talsi/Roja komanda vieglprātīgi spēlēja aizsardzībā un mājinieku komanda gandrīz katru metienu trāpīja grozā. Spēles puslaikā Talsiem -12.

Otrajā puslaikā komanda ātri un veiksmīgi panāca pretinieku komandu, taču atlikušo spēles laiku cīnījās punkts punktā. Ar pāris veiksmīgām aizsardzības darbībām izdevās iegūt uzvaru ar 85:80. Treneris Edgars uzsver, ka šī spēle ir kā laba mācība priekšdienām, ka nedrīkst nenovērtēt pretinieku.

“Dienas noslēdzošā spēle bija U17 Superlīgas ietvaros, kur pretī allaž Bauskas komanda. Spēles sākums izdevās veiksmīgs, ātri nonākot desmit punktu vadībā, taču nekur talāk Bauskas komanda mūs nelaida, vēl vairāk, trāpot vairākus, pat mazliet trakus, tālmetienus mājnieku komanda pietuvojās līdz 4 punktu deficītam 2 minūtes līdz beigām, taču spēles beigās izdevās nosargāt ļoti svarīgu uzvaru ar 92:85. Lielisku maču aizvadīja gadu jaunākais Rihards Grencis, kuram 14 punkti, 25 izcīnītas bumbas zem groziem un 5 bloķēti pretinieku metieni,” komentē Edgars.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts