Mūsu volejbolistiem četras godalgotās vietas Aizputes novada atklātajā pludmales volejbola čempionātā jauniešiem

Mūsu volejbolistiem četras godalgotās vietas Aizputes novada atklātajā pludmales volejbola čempionātā jauniešiem

Š.g. 21 un 22.jūnijā Talsu novada Sporta skolas volejbolisti piedalījās  Aizputes novada atklātajā pludmales volejbola čempionātā jauniešiem. Pavisam Talsu NSS pārstāvēja 9 komandas. Apsveicam Talsu NSS audzēkņus: U17- 1.v. Gerda Matisone/ Annemarija Timofejeva; 3.v. Patricija Lasmane/ Paula Liepiņa; 3. v. Gustavs Freimanis/Kristaps Daugsts; U13- 2. v. Līva Eglīte/Amanda Dinsberga; U19 – 4. v. Mikus Podkalns/Gustavs Freimanis; U15  6. v. Karīna Alkšbirze/ Līva Eglīte.

Treneris A.Pekmans

3 4 6

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts