Mūsu volejbolistes LVF Kausa izcīņā izcīna 13.vietu.

Mūsu volejbolistes LVF Kausa izcīņā izcīna 13.vietu.

Aizvadītajā nedēļā Talsu novada Sporta skolas 2005. un 2006. gadā dzimušās volejbola audzēknes noslēdza sacensības LVF Kausa izcīņā. Rezultātā izcīnīta 13. vieta, kas līdz šim šāda veida sacensībās ir augstākais rezultāts. Meitenes skaistā cīņā guva uzvaru pret Zvejniekciema/Ādažu BJSS, bet guva zaudējumu pret RVS komandu. Pēcspēļu komentārs no spēlētājas Amandas Dinsbergas : “Uzskatu, ka pirmā spēle pret Zvejniekciema/Ādažu BJSS  bija labākā, ko ar šo komandu esmu spēlējusi,  pirmos divus setus spēlē zaudējām, bet mēs spējām mainīt spēles gaitu un noslēgt spēli ar uzvaru (3:2). Spēlē pret  RVS gandrīz visām bija jūtams nogurums,tomēr otrā spēle pēc kārtas, līdz ar to vairs nevarējām nospēlēt uz visiem 100%. ”

Trenere Santa Roze

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts