Mūsu vieglatlēti Ventspilī

Mūsu vieglatlēti Ventspilī

Fotoattēls0189

17.martā mūsu vieglatlēti devās uz Ventspilī, kur norisinājās “Spars” daudzcīņas sacensības. Vieglatlētikas nodaļas treneru M.Štrobindera un A.Jansona  audzēkņi, kuri pārstāvēja Talsus – Laura Anna Krauze , Luīze Katrīna Zeļģe, Māra Elīza Sila, Niklāvs Paipals, Markuss Vītols un Martins Liberts.

 

REZULTĀTI:

Anna izcīnīja 2.vietu 5-cīņā ar rezultātu 2933 punkti, Luīzei 1.vieta ar 2767 punktiem, savukārt, Mārai 2015 punkti.

Treneri M.Štrobinders: “Teicams starts ziemas sezonas noslēdzošajās sacensībās. Luīzei jauns personīgais rekords, Annai nedaudz pietrūka līdz jaunam personīgajam rekordam. Māra veiksmīgi pabeidza 5-cīņu, kas skaitās visgrūtākā vieglatlētikas disciplīna. Tagad aktīvs treniņu darbs un gatavošanās vasaras sezonai.”

 

Ļoti labi starti izdevās visiem trim A.Jansona sportistiem:

Niklāvs B grupas (18 zēnu konkurencē) izcīnīja 3. vietu, Markuss (C grupā) 3. vieta, Martinam (C grupā) 5. vieta.

 

 

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts