Mūsu sporta skolas florbola treneri kārtīgi pastrādājuši – U-19 Latvijas izlases kandidātos – 8 Talsu novada Sporta skolas audzēkņi

Mūsu sporta skolas florbola treneri kārtīgi pastrādājuši – U-19 Latvijas izlases kandidātos – 8 Talsu novada Sporta skolas audzēkņi

Esam lepni, ka gadu no gada Talsu novada Sporta skolas audzēkņi tiek iekļauti Latvijas florbola izlasē. No 19.-24.janvārim Valmierā notika Latvijas vīriešu U19 izlases kandidātu nometne. No Talsu novada Sporta skolas uz nometni tika uzaicināti 8 florbola nodaļas audzēkņi: vārtsargs Kristians Ralfs Lavendels un laukuma spēlētāji – Andrejs Šķerbergs, Dilans Kronentāls, Mariss Bergmanis, Mariss Šķuburs, Roberts Armands Ragovskis, Valters Kalnietis, Klāvs Araks. Šī nometne bija kā sagatavošanās posms pasaules čempionātam, kas plānots no 28.aprīļa līdz 2.maijam Čehijas pilsētā Brno.

Info no Latvijas Florbola savienības facebook vietnes

Linda Bresme

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts