Mūsu smaiļotāju un kanoe airētāju VFS sacensību rezultāti

Sestdien, 2.februārī Limbažos notika Latvijas smaiļotāju un kanoe airētāju VFS sacensības. Sacensībās piedalījās sportisti no visas Latvijas. Sportisti sacentās 4 fiziskajos vingrinājumos. Jaunums šogad mazākajā vecuma grupā – pagriezieni sēdus ar svaru.

Talsu komandas godalgotie audzēkņi:

2009.g.dz. un jaunākas vecuma grupā:

Darja Veide-

1.vieta – vingrinājumā (pagriezieni sēdus ar 3kg pildbumbu/1min.) ar rezultātu 84 reizes;

1.vieta – vingrinājumā (pildbumbu pārnešana taisnē 15m) ar rezultātu 0:48,98sek.;

1.vieta – vingrinājumā (skriešana 500m) ar rezultātu 2:35,8min.

2009.g.dz. un jaunāki vecuma grupā:

Olafs Stromanis

2.vieta – vingrinājumā (spiešana ar 10kg/1min.) ar rezultātu 63reizes;

2.vieta – vingrinājumā (pildbumbu pārnešana taisnē 15m) ar rezultātu 0:44,00sek.;

3.vieta –  vingrinājumā (pagriezieni sēdus ar 3kg pildbumbu/1min.) ar rezultātu 87 reizes;

5.vieta – vingrinājumā (skriešana 500m) ar rezultātu 1:58,9min.

 

Atis Mariss Skadiņš

5.vieta – vingrinājumā (spiešana ar 10kg/1min.) ar rezultātu 51reizi;

6.vieta – vingrinājumā (pagriezieni sēdus ar 3kg pildbumbu/1min.) ar rezultātu 82 reizes;

 

Kristers Osipovs

6.vieta –  vingrinājumā (pildbumbu pārnešana taisnē 15m) ar rezultātu 0:48,39sek.

2007.- 2008.g.dz. meit. vecuma grupā:

Paula Millere

1.vieta –  vingrinājumā (spiešana ar 10kg/1min.) ar rezultātu 55 reizes;

2.vieta – vingrinājumā (pildbumbu pārnešana taisnē 15m) ar rezultātu 0:45,22 sek.

2007.- 2008.g.dz. zēni vecuma grupā:

Kristaps Felss

1.vieta – vingrinājumā (spiešana ar 15kg/1min.) ar rezultātu 54 reizes;

 

Pārējo audzēkņu labākie rezultāti vingrinājumos:

2003.-2004.g.dz. zēni  vecuma grupā (39 konkurenti):

Martins Svitiņš – labāko rezultātu uzrāda pievilkšanās vingrinājumā – 5.vieta;

Eduards Siliņš – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā  -spiešana guļus ar 30kg/1min. – 14.-16.vieta;

Artūrs Ikšelis – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā  -pildbumbu pārnešana taisnē 15m– 15.vieta;

Kārlis Kalnavs – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā – pildbumbu pārnešana taisnē 15m– 22.vieta;

Egīls Ozolnieks – labāko rezultātu uzrāda pievilkšanās vingrinājumā – 22.-24.vieta.

2003.-2004.g.dz. meitenēm vecuma grupā (17 konkurentes):

Elga Āle – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā pildbumbu pārnešana taisnē 15m– 14.vieta.

2005.-2006.g.dz. zēni vecuma grupā (70konkurenti):

Silards Stromanis – labāko rezultātu uzrāda pievilkšanās vingrinājumā – 9.-13.vieta;

Artūrs Hugo Strokšs – labāko rezultātu uzrāda pievilkšanās vingrinājumā – 15.-16.vieta;

Kārlis Hermanis – labāko rezultātu uzrāda pievilkšanās vingrinājumā – 19.vieta;

Edgars Girevics – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā skriešana 800m – 39.vieta;

Emīls Ķiršakmens – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā spiešana guļus ar 30kg/1min. – 47.-52.vieta.

2005.-2006.g.dz. meit vecuma grupā (25 konkurentes):

Kate Straujā – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā spiešana guļus ar 15kg/1min. – 4.vieta;

Monta Dimanta – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā skriešana 800m  – 10.vieta;

Elza Mihņēviča – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā skriešana 800m  – 13.vieta;

2007.-2008.g.dz. zēni vecuma grupā (54 konkurenti):

Iļja Jeršovs – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā pagriezieni sēdus ar svaru – 18.-19.vieta;

Alekss Tučs –  labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā skriešana 600m  – 22.vieta;

Kristaps Ērihs Švarcs – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā skriešana 600m  – 25.vieta;

Kristers Karols – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā skriešana 600m  – 31.vieta;

Valts Tālbergs – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā skriešana 600m  – 33.vieta;

Rainis Grins – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā skriešana 600m  – 35.vieta;

2009.g.dz. un jaunāki zēni vecuma grupā (19 konkurenti):

Rainers Dogudovskis – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā spiešana guļus ar 10kg/1min. – 8.vieta;

Eduards Ārgals – labāko rezultātu uzrāda vingrinājumā spiešana guļus ar 10kg/1min. – 10.vieta;

Trenere Saiva Rodiņa

Dalies ar šo rakstu!