Mūsu jaunie basketbolisti piedalās turnīrā “Mārupes Kauss” basketbolā

Mūsu jaunie basketbolisti piedalās turnīrā “Mārupes Kauss” basketbolā

Mārupes sporta kompleksā 6.martā notika turnīrs 3:3 uz abiem groziem “Mārupes Kauss” 2013.g.dz.zēnu grupā. Kopā piedalījās 25 komandas no Mārupes novada, Saldus, Tukuma, Siguldas, Ogres un Talsiem, Berģiem un Rīgas sporta skolām. Dalībniekiem bija iespēja piedalīties divās grupās, ņemot vērā iepriekšējo pieredzi basketbolā. Tika gūta vērtīga spēļu pieredze, uzvarēta viena spēle, un līdzīgā spēlē  piedzīvots arī kāds zaudējums. Turnīrā Talsu komanda izcīnīja 12.vietu no 25 komandām. Talsu komandas sastāvs: Daniels Lūsis, Patriks Miltiņš, Gustavs Māls, Roberts Zazītis. Paldies vecākiem par atbalstu.

Treneris Kārlis Kantors

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts