Mūsu futbolistu spēles Rīgā un Ogrē

Mūsu futbolistu spēles Rīgā un Ogrē

Nedēļas nogalē, 27. un 28. aprīlī U16 un U15 Talsu novada Sporta skolas komandas futbolā aizvadīja  spēles Ogrē un Rīgā. U16 komandai ar 1-1 noslēdzās spēle Ogrē ,kur aizraujošā spēlē bez 2 vadošajiem spēlētājiem bijām iedzinējos un atradām spēkus izlīdzināt spēli un rezultātu. Pretinieka laukumā pret Dzintaru Rozi nopelnījām soda sitienu, kuru realizēja Gatis Kučers. Vairākiem U15 spēlētājiem  nācās divas dienas pēc kārtas spēlēt ar augstu tempu, kas varbūt ietekmēja spēli pret futbola komandu Metta. Ar vārta guvumu izcēlās Valters Čuhnovs, jo viņa tālsitienu pretinieka vārtsargam neizdevās noķert. Šajā spēlē patīkamākais, ka tika atrastas jaunas pozīcijas spēlētājiem, kurās viņi ir noderīgi un labi jūtās.

Paldies komandām un turpinām darboties! Man bija prieks, ka varēju izmantot konferencē “Sports Var” iegūtās zināšanas.

Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts