Mūsu futbolistiem 1.vieta Vaiņodes kausā!

Mūsu futbolistiem 1.vieta Vaiņodes kausā!

Š.g. 6.februārī Vaiņodē notika “Vaiņodes kauss” futbolā, kurā mūsu mazajiem MT-1 grupas futbolistiem izdevās iegūt 1.vietu un Kausu. Talsu U-9 futbolisti tika uzaicināti uz Vaiņodes domes kausu telpu futbolā U-9 vecuma grupā. Turnīrā piedalījās 9 komandas no Latvijas un viena komanda no Lietuvas. Turnīrs norisinājās pēc viena apļa sistēmas, kur komandas tika izlozētas divās grupās, katrā grupā 5 komandas. Talsu komanda tika ielozēta vienā grupā ar Kuldīgu, Liepāju, JFA Jelgavu un mājinieci Vaiņodi.
Pirmo spēli talsinieki aizvadīja ar Kuldīgas komandu, kura tika uzvarēta ar 3:0, komandas labā divus vārtus guva Dans Pētersons un ar vieniem vārtiem atzīmējās Emīls Zapereckis. Otrā grupas spēle tika aizvadīta ar mājinieku komandu, kur talsinieki pārliecinoši uzvarēja 2:0. Trešā grupas spēle tika aizvadīta ar turnīra favorītiem Liepājas komandu. Spēle noritēja ļoti saspringtos apstākļos. Spēles vidū Liepājas komandas uzbrucējs izgāja viens pret Talsu komandas vārtsargu Danielu Kreicbergu un guva vārtus. Taču Talsu komanda nepadevās un turpināja aktīvu spēli un spēles beigu daļā Talsu komanda ar precīzu Toma Bodnieka sitienu izlīdzināja rezultātu 1:1. Pēdējā grupas spēle talsiniekiem bija ļoti svarīga, jo bija vienāds punktu skaits ar Liepājas komandu, bija nepieciešama iesist pēc iespējas vairāk vārtu, lai pēc + un – sistēmas talsinieki grupā izcīnītu 1. vietu. Īstie vārdi un līdzekļi tika atrasti, jo talsinieki guva pārliecinošu uzvaru pret JFA Jelgavas komandu ar 5:0. Grupā izcīnīta pirmā vieta un finālā jātiekas ar Grobiņas SC komandu. Fināls kā jau fināls bija ļoti aizraujošs un līdz pašām spēles beigām nebija zināms uzvarētājs. Spēles vidusdaļā talsiniekus vadībā izvirzīja Emīla Zaperecka precīzais sitiens, taču pēc neilga laika Grobiņas komanda rezultātu izlīdzināja 1:1. Līdz spēles beigām atlikušas 2 min. Emīls Zapereckis izpilda piespēli Danam Pētersonam kurš bumbu raida vārtu augšējā stūrī un Talsu komandu atkal izvirza vadībā. Komandas spēles, vārtsarga un aizsargu pašaizliedzīgā spēle ļāva Talsu komandai noturēt pārsvaru un izcīnīt 1. vietu.
Komandā spēlēja: Komandas kapteinis Emīls Zapereckis, Dans Pētersons, Kārlis Freimanis, Toms Bodnieks, Daniels Kreicbergs, Edvards Silgals un Rinards Grišulis

IMG_0304 IMG_0641 IMG_0672 (1) IMG_0896 20160206_163542 IMG_1133 IMG_1156 IMG_1157

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts