Mūsu futbolistēm turnīrā “Supergirl’s cup 2017” 2.vieta

Mūsu futbolistēm turnīrā “Supergirl’s cup 2017” 2.vieta

Šī gada 29. aprīlī Liepājā norisinājās turnīrs Supergirl’s cup 2017, kura mērķis ir popularizēt meiteņu futbolu un paaugstināt spēlētāju meistarību. Turnīrs notika starp U12 meitenēm (2005. gada dzim. un jaunākas).

Turnīrā piedalījās arī Talsu NSS/FK Brocēni apvienotā komanda. Spītējot laika apstākļiem, kas šoreiz nebija mūsu pusē,  turnīrs notika lietus laikā, meitenes nebaidījās un devās cīņā, lai cīnītos par kausu.

Kopā turnīrā piedalījās 8 komandas, tai skaitā arī Lietuvas komanda. Tās tika sadalītas 2 apakšgrupās, kas savā starpā cīnījās par iespēju izkļūt no apakšgrupas. Finālā iespējas bija tikt 2 komandām. Mūsu meitenēm apakšgrupa bija diezgan veiksmīga, izcīnot 2 uzvaras pret FK Ventspili (5:0) un FK Iecavu (2:1) un piedzīvotais zaudējums pret RFS (0:4), ļāva izkļūt no apakšgrupas un pacīnīties par iespēju cīnīties finālā. Pusfinālā mēs tikāmies ar A apakšgrupas līderiem AFA Olaini un svinējām uzvaru (2:1) par iekļūšanu finālā.

Diemžēl finālā mums nācās cīnīties ar RFS komandu un meitenes ļoti ņēma vērā iepriekšējo spēli starp šo komandu, kas varbūt arī ietekmēja spēles gaitu. Meitenes cīnījās līdz beigām un spēja pierādīt, ka var būt komanda, un ka futbols ir ne tikai vīriešu sporta veids, bet arī cienīgs sports sievietēm.

Meitenes, paliekot otrajā vietā, nesabruka un priecājās par iegūto medaļu, jo tagad meitenes pārliecinājās, ka spēj, bet ir tik  jāstrādā. Kā labākā uzbrucēja tika atzīta mūsu komandas spēlētāja Līga Gūtmane. Arī mūsu komandas aizsargi nepadevās cīņā un pretinieku komandas meitenēm nācās smagi piepūlēties, lai tiktu garām mūsu aizsargiem Sindijai Lasmanei un Annijai Jurkānei. Lai šis turnīrs meitenēm kalpo kā motivācija strādāt un doties tālāk uz mērķi.

Krista Eņģele

futm1 futm2

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts