Mūsu futbolistēm KAUSS!

Mūsu futbolistēm KAUSS!

Š.g. 21. februārī noslēdzās 2. divīzijas Latvijas čempionāts futzālē sievietēm. Talsu NSS šajā turnīrā nospēlēja ar visām uzvarām, ko kaldināja savstarpējā komandas sadarbība un aktīvais treniņu process.
Pēc rezultātiem spriežot, fināls bija ļoti spraigs, jo daudz spēles noslēdzās ar vienu vārtu pārsvaru vai arī ar pēcspēļu sitienu sēriju. Pavisam kopā 2. divīzijā piedalījās 10 komandas, kas rāda par lielo aktivitāti sieviešu futbolā.
Liels gandarījums par Aiju Everitu Tesļuku, kas tika atzīta par turnīra labāko spēlētāju.
Trenera vārdā  pateicību vēlos izteikt sporta skolas direktoram Kasparam un Andai par atbalstu sieviešu futbola attīstībā Talsu novadā.
Lielu gandarījumu ir radījusi situācija, ka Talsi tika izvēlēti par spēļu norises vietu.
Aicinu meitenes pieteikties sieviešu futbolam jebkurā vecumā.
Ir liels prieks par treneriem Jāni Motivānu un Mārci Červoņikovu, kuru grupās arī trenējas meitenes.
Neskatoties uz gūtajām traumām un smagajām spēlēm, izdarījām ļoti lielu darbu, pierādījām, ka varam būt komanda, kam vēlos pateikt paldies trenera vārdā, jo uzskatu, ka komandu sporta spēles nevar uzvarēt individuāli un  to arī pierādījām, ka Talsu novads ir bijis viens no tiem novadiem, kur sieviešu futbols tiek attīstīts.
Man prieks par vecāku atbalstu, kuriem komandas vārdā vēlamies pateikt paldies.
Treneris Aivars Eņģelis
DSC02562 DSC02918 DSC02927

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts