Mūsu florbolistu starti Latvijas U-19 izlases sastāvā

Mūsu florbolistu starti Latvijas U-19 izlases sastāvā

 

Gatavojoties Pasaules čempionātam U19 vīriešu florbola izlasēm, kurš notiks 2019.gada maijā Kanādā,  Latvijas U19 izlases vīri piedalījās triju nāciju turnīrā, kur sacentās ar Čehijas un Šveices vienaudžiem. Uz šīm spēlēm bija izsaukti 33 florbolisti, kuru rindās 7 „Talsu NSS/Krauzers” Virslīgas komandas spēlētāji. Aizsargi- Viesturs Mārtiņš Rubenis, Armands Budreika, Jānis Ragovskis un Matīss Jorenens Švēdenbergs, uzbrucēji- Matīss Fogelis un Emīls Krūmiņš, vārtsargs- Valters Kasjaņenko.

Pirmajā spēlē Latvijas U19 izlase savā labākajā sastāvā ar 6:5 pēc spēles soda metienos uzvarēja Čehijas vienaudžus. Jānim Ragovskim 0+2, Armandam Budreikam 0+1, Valters Kasjaņenko vārtos atvairīja 21 no 26 pretinieku metieniem.

Otrajā spēlē Šveice ar 9:4 pieveica Latvijas izlases otro sastāvu, Matīsam Jorenm Švedenbergam rezultatīva piespēle un spēles labākā spēlētāja balva.

Trešajā spēlē Latvijas izlases pirmais sastāvs uzvarēja Šveices U19 izlasi ar 11:3. Matīsam Fogelim 2 vārtu guvumi un viena rezultatīva piespēle, vārtu guvums Jānim Ragovskim un Viesturam Rubenim, Emīlam Krūmiņam 0+1.

Ceturtajā spēlē čehi pārspēja Latvijas U19 izlases otro sastāvu ar 9:4, Valters Kasjaņenko atvairīja 28 no 36 pretinieku metieniem.

Kopumā Latvijas izlase atstāja ļoti labu iespaidu, kas ļauj cerēt, ka Kanādā mūsējie varētu ielauzties starp top 4 komandā.

Florbola treneris: Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts