Mūsu florbola komanda “Talsu NSS/Krauzers” “atstāj sausā” “Lielvārde/FatPipe”

Mūsu florbola komanda “Talsu NSS/Krauzers” “atstāj sausā” “Lielvārde/FatPipe”

Veiksmīgi jauno gadu iesākuši Talsu virslīgas florbolisti, kas izbraukumā ar 6:0 pārspēja “Lielvārde/FatPipe” komandu. Līdz ar izcīnīto uzvaru talsinieki Elvi Virslīgas turnīra tabulā pēc aizvadītām 13 spēlēm pacēlās uz 5.vietu.

Šosezon abu komandu pirmajā tikšanās reizē Talsos, “Talsu NSS/Krauzers” bija pārāki ar 6:5. Arī šo maču veiksmīgāk uzsāka talsinieki un pirmajā trešdaļā pretinieks pa mūsu vārtiem meta vien trīs reizes, kamēr mūsējiem 9 metieni un vēl daudzas labas vārtu gūšanas epizodes. Pirmajā periodā vienīgais precīzais metiens izdevās Emīlam Krūmiņam, kurš izmantoja pretinieka kļūdu un realizēja izgājienu viens pret Latvijas izlases vārtsargu Jāni Salceviču. Otrajā periodā abas komandas apmainījās ar divu minūšu noraidījumiem. Kamēr mūsējiem nācās savā vairākuma laikā vairāk domāt par bumbiņas atgūšanu, tikmēr lielvārdieši radīja vairākus bīstamus momentus pie mūsu vārtiem un tikai Valtera Kasjaņenko meistarība patraucēja Lielvārdei gūt vārtus. Talsiniekiem otrajā periodā izdevās palielināt pārsvaru līdz 3:0, divi lieliski tālšāvieni padevās Jānim Ragovskim un Oskaram Bergmanim. Trešajā periodā spēles gaitā nekas ievērojami nemainījās un pretinieku komandas spēlējošais treneris jau vairāk kā piecas minūtes pirms spēles beigām nolēma vārtsargu nomainīt pret sesto laukuma spēlētāju. Tas gan Lielvārdei rezultātu nenesa, Artis Raitums un Mareks Stančiks raidīja bumiņu tukšos vārtos un rezultātu palielināt līdz pat 5:0. Vēl pašā cīņas izskaņā Emīlam Krūmiņam izdevās noslēgt vēl vienu ātro izgājienu un pielikt spēlei treknu punktu ar 6:0. Spēles labākā spēlētāja balva -vārtsargam Valteram Kasjaņenko, kuram šī bija pirmā “sausā” spēle Virslīgas čempionātā. Nosargāt savus vārtus, neieņemtus Virslīgā, Talsu florbola vēsturē līdz šim bija izdevies tikai Andrim Eglītim, kurš tālajā 2004.gadā palīdzēja Talsiem ar 5:0 uzvarēt Liepājas “Kuršus”.

Nākošo spēli “Talsu NSS/Krauzers” aizvadīs 12.janvārī 18:00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē, bet jau 13.janvārī dosies uz izbraukuma spēli Ogrē.

Treneris Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts