Mūsu biatlonisti startē Igaunijā

Mūsu biatlonisti startē Igaunijā

Divās sacensībās Igaunijā,  mākslīgā sniega trasē, piedalījās Talsu novada Sporta skolas biatlona nodaļas audzēkņi. 28-29 .decembrī Otepē notika Igaunijas atklātais čempionāts. Tur nolēmām braukt, lai pārbaudītu šī brīža treniņos paveikto, kā arī sacenstos ar Igaunijas un Lietuvas vienaudžiem. Pirmajā dienā pie mākslīgā apgaismojuma notika 7,5 km sprinta sacensības. Uzvarēja Lietuvas pārstāvis Maksims Fomins. Zaudējot 2.22 minūtes, 7.vietu izcīnīja Aksels Bresme. Šaujot identiski 2;4 un zaudējot 3.14 minūtes, 12.vietu izcīnīja Renārs Birkentāls. Otrajā dienā notika 10 km iedzīšanas slēpojums, nopelnot 9 sodus četrās šautuvēs uz 7.vietu pacēlās Renārs. Neveiksmīgs starts Akselam. Viņš trāpīja tikai divreiz un izcīnīja 14.vietu. Jāsecina, ka šajā vecuma grupā mēs zaudējam Igaunijas un Lietuvas pārstāvjiem.

2-3.janvārī Jolumē notika Latvijas atlases sasensības uz Eiropas Jaunatnes Olimpiskā Festivāla sacensībām Turcijā. Bija pieteikušies 8 dalībnieki no Madonas, Cēsīm  un Talsiem. Pirmajā dienā notika 1,5 km sprinta sacensības, otrajā  7,5km klasiskais slēpojums. Sprintā ar rezultātu 3.40.71 Renārs izcīnīja 4 vietu, bet Aksela rezultāts 3.45.88 un 6. vieta. Nākošajā dienā klasikā Akselam 4. Vieta. Renārs, zaudēja viņam 0.52 sekundes un 6.vieta. Abas dienas pārliecinoši uzvarēja Madonas pārstāvis Raimo Vīgants.

Šajā nedēļas nogalē sākas atlase biatlonā.Veiksmi!

 

Treneris Jānis Neimanis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts