Mūsu Biatlonisti atklāj sezonu

Mūsu Biatlonisti atklāj sezonu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foto: biatlonists Andris Robalds

Sniegotajā Madonā no 26.-28.decembrim tika aizvadītas šīs sezonas pirmās biatlona sacensības Latvijā, Ziemassvētku kauss un Latvijas Čempionāts pieaugušajiem.

Šīs sacensības junioru grupas sportistiem bija īpaši svarīgas, jo bija kā pirmās atlases sacensības uz Eiropas un Pasaules Junioru čempionātiem. Taču pieaugušo grupā talsiniekiem sevi jāpierāda, lai izcīnītu tiesības pārstāvēt Talsu novadu Latvijas Ziemas Olimpiādē, kas risināsies marta sakumā Siguldā.

Pirmajā dienā sportisti sacentās Sprinta distancē, kur Latvijas Čempionāta ieskaitē kā otrais aiz Latvijas izlases sportista Rolanda Pužuļa, finišēja Reinis Korsūnovs, bet ceturtajā vietā ierindojās Nauris Birkentāls.

Junioriem, pateicoties veiksmīgai šaušanai, viss goda pjedestāls Talsu novada Sporta skolai. Uzvara Jānim Šņoriņam, aiz sevis atstājot komandas biedrus Andri Robaldu un Andreju Zikovu.

Otrajā dienā biatlonisti sacentās individuālajā distancē. Vīriem 15 km distanci visātrāk veica Reinis Korsūnovs, taču šaušanā sapelnītās deviņas soda minūtes liedza izcīnīt uzvaru. Līdz ar to 2.vieta Reinim, bet uzvara un Čempiona tituls tika Naurim Birkentālam, kurš pieļāva 5 kļūdas.

Junioru grupā 10 km distancē, veiksmīga šaušana un ātrs solis distancē deva uzvaru Andrejam Zikovam, kurš 14 sekundes aiz sevis atstāja Andri Robaldu. Jānis Šņoriņš šoreiz daudz kļūdījās stāvus šaušanā un finišā 4.vieta.

Jaunā gada pirmajās brīvdienās sportisti turpinās cīnīties par vietām Latvijas izlasē, lai pārstāvētu valsti Eiropas un Pasaules čempionātos.

 Vēlam veiksmi un  baudām ziemu!

Treneri: Kaspars Sakniņš, Andris Šņoriņš, Reinis Korsūnovs, Jānis Neimanis

 

Galerija pieejama šeit

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts