Mūsu badmintonists Patriks Kandis piedalījās Eiropas čempionātā U-15!

Mūsu badmintonists Patriks Kandis piedalījās Eiropas čempionātā U-15!

No 15.-18. februārim Tatarstānas republikas galvaspilsētā Kazaņā notika Eiropas čempionāts badmintonā U15 grupai. Turp devās arī Latvijas U15 izlase, kuras sastāvā bija arī Talsu novada Sporta skolas audzēknis Patriks Kandis. Šīs bija pirmās tik augsta līmeņa sacensības jaunajam sportistam. Lai arī P. Kandis piekāpās savam pretiniekam MS(vienspēlēs) ieguva dalīto 17.-32.vietu no 49 dalībniekiem un MD(dubultspēlēs) dalīto 17.-32.vietu no 32 dalībniekiem,viņš guva neatsveramu pieredzi un stimulu trenēties tikpat aktīvi arī turpmāk. Garajā ceļā bija iespēja gūt daudz jaunu iespaidu. Maskavā tika apmeklēts gan Sarkanais laukums, gan pabūts Latvijas vēstniecībā, kur sportistus uzņēma vēstnieks Māris Riekstiņš. Tika izmantota iespēja aizvadīt badmintona treniņu kopā ar Krievijas U17 izlasi, tai skaitā ar Eiropas čempionu Georgiju Karpovu. Tā kā Kazaņā vienlaicīgi norisinājās arī Eiropas komandu čempionāts, tad jaunajiem badmintonistiem bija iespēja klātienē satikt savus elkus. Lai arī Patrika favorīts Viktor Axelsen nebija sastopms, spēlētāji bija priecīgi nofotogrāfēties ar Olimpisko čempioni Caroline Marin. Pēc šī brauciena Talsu badmintonists P. Kandis treniņos piedalās ar jaunu cīņas sparu!

Treneris Edgars Kviesis

FB_IMG_1518721581558 FB_IMG_1518712629238

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts