Mūsu airētāji Latvijas, Baltijas čempionātā gūst ievērojamus rezultātus

Mūsu airētāji Latvijas, Baltijas čempionātā gūst ievērojamus rezultātus

Š.g. 1.maijā Jelgavā notika Pavasara kauss, Latvijas, Baltijas čempionāts garajās distancēs, A. Avdejeva balva smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā piedalījās 360 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Talsu novada Sporta skolas airētāji izcīnīja, šādas vietas:

4. vietu izcīnīja Kristaps Smilgainis.

5. vietu izcīnīja Uvis Zemturis ( starp Latvijas airētājiem bija 3. vietā. )

5. vietu izcīnīja Rinalds Ozolnieks ( starp Latvijas airētājiem 4. vieta )                                                                                                    19. vietu izcīnīja Krists Znotiņš. ( savā vecuma grupā izcīnīja 5. vietu)

19. vietu izcīnīja Kristaps Ozoliņš.

29. vietu izcīnīja Renārs Bērziņš ( savā vecuma grupā izcīnīja 1. vietu).

Tā kā mūsu airētājiem šosezon noairēti tikai 200 km, bet citiem sportistiem, kuri ierindojas 1.-6. vietā jau noairēti ap 1000 km, piedaloties dažādās nometnēs, bija domājams, ka tiksim pamatīgi sakauti. Tomēr tā nenotika. Guvām ļoti labus rezultātus.

 

Airēšanas treneris Z. Zujevs.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts