MŪSU FUTBOLISTI – Kurzemes jaunatnes čempioni telpu futbolā 2014 U9-B grupā

MŪSU FUTBOLISTI – Kurzemes jaunatnes čempioni telpu futbolā 2014 U9-B grupā

photo (3)FF

 

23.februārī treneris J.Motivāns ar saviem audzēkņiem devās uz Priekuli, jo tur norisinājās „Kurzemes jaunatnes čempionāts telpu futbolā 2014” U-9B grupā. 

Trenera  J.Motivāna rezumējums pēc čempionāta:Tātad, Kurzemes jaunatnes telpu futbola čempionāta noslēdzošais sabraukums U-9B grupā notika Priekulē un šajā pēdējā sabraukumā bija ieradušās visas sešas čempionāta komandas.

Pirms pēdējā sabraukuma Talsu NSS/FK Laidze atradās turnīra pirmajā vietā. Lai nosargātu pirmo vietu mūsu jaunajiem futbolistiem bija jānospēlē stabili atlikušās četras spēles.

Pirmā spēle bija pret Ventspils OC-2. Spēles pirmās minūtes bija saspringtas no abu komandu puses. Bet ar katru nākamo spēles minūti mūsu futbolisti sāka dominēt ar vien vairāk laukumā. Un atlikušās desmit spēles minūtes pretinieki tika iespiesti savā aizsardzības zonā un netika pat pāri laukuma centram. Spēle tika pārliecinoši uzvarēta ar 5:0.

Nākamā spēle bija pret otru spēcīgāko Liepājas komandu LSSS 2006. Pirmā savstarpējā spēle noslēdzās ar mūsu komandas uzvaru 3:0. Ar pašu spēles sākumu mūsu mazie futbolisti sāka aktīvi segt un neļaut pretiniekiem brīvi iesākt uzbrukumus. Tas deva rezultātu, jo pretinieki nespēja apdraudēt mūsu vārtus nemaz. Bet, savukārt mūsu futbolisti neprata gūt vārtus no ļoti labām izdevībām. Spēle noslēdzās 0:0.

Pēc šīs spēles spēlētāji bija dusmīgi un vīlušies sevī, jo bija daudz labāki nekā pretinieki. Tādēļ visas savas dusmas parādīja nākamajā spēlē pret vietējo komandu- FK Bandava. Komanda tika sagrauta 8:0, neatstājot pat ne mazākās cerības uz pieklājīgu spēles beigu rezultātu.

Pirms atlikušās spēles bija jau skaidrs, ka Talsu NSS/FK Laidze futbolisti ir kļuvuši par čempioniem. Punktu izteiksmē panākt vairs nebija iespējams nevienai komandai mūsu futbolistus. Pēdējā spēle bija jāaizvada pret spēcīgo LSSS 2005-3. Visu spēli atkal dominēja mūsu futbolisti, gūt vārtus no izcilām iespējām. Ļoti labi nospēlēja pretinieku vārtsargs, kurš prata notvert ļoti grūti atvairāmas bumbas. Spēle noslēdzās neizšķirti 0:0.

Pēc spēles mūsu mazie futbolisti tika pasludināti par Kurzemes jaunatnes čempionāta telpu futbolā 2014 U9-B grupā uzvarētājiem.

Čempionātā piedalījās 6 komandas: FK Talsi NSS/FK Laidze, LSSS 2005-3, LSSS 2006,  JFK Saldus/SSS, Ventspils OC-2 un FK Bandava. Katra komanda savā starpā spēlēja divas reizes. Kopā čempionāta laikā Talsu NSS/FK Laidze futbolisti aizvadīja 10 spēles. No kurām tika uzvarētas septiņas, trīs nospēlētas neizšķirti un netika zaudēta neviena spēle.  Desmit spēlēs tika gūti 29 vārti, bet ielaisti tikai 1 vārti. Komandā spēlēja Deniss Kristiāns Jaunkalns, Kristers Dakstiņš, Oskars Mednis, Dāvis Ābele, Jurģis Lozbers, Romāns Hibners, Kristiāns Lozenko, Ričards Goba, Markuss Semjonovs, Adrians Bočkars, Kārlis Krampe, Matīss Pucens, Edgars Zaļupe, Rainers Balodis, Kristaps Ozols.

 

Rezultāti:

Talsu NSS/FK Laidze – Ventspils OC-2

5:0

Talsu NSS/FK Laidze – LSSS 2006

0:0

Talsu NSS/FK Laidze – FK Bandava

8:0

Talsu NSS/FK Laidze – LSSS 2005-3

0:0

 

SVEICAM UN LEPOJAMIES!!!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts