Mini turnīrs U-8 komandām – „Talsi 2015”

Mini turnīrs U-8 komandām – „Talsi 2015”

2_fotka

THK/ Talsu NSS – SSG grupa

28.februārī Talsu ledus hallē tika aizvadīts kārtējais hokeja turnīrs visjaunākajiem hokejistiem. Turnīrā piedalījās komandas no Jelgavas, Brocēniem, Ventspils un Talsiem, un savstarpējās cīņas izvērtās ļoti līdzīgas, ko apliecina arī spēļu rezultāti – visas spēles noslēdzās ar vienu vai divu vārtu starpību. Diemžēl talsiniekiem šajā turnīrā nedaudz pietrūka veiksmes, spēļu pēdējās sekundēs, piedzīvotas divas zaudes, līdz ar to noslēgumā tika iegūta 4.vieta.

Turnīra kopvērtējums:

1.vieta  HK “Venta 2002”
2.vieta  “Jelgavas LSS”

3.vieta  “Brocēnu LSS”
4.vieta  “THK/Talsu NSS”

Turnīra noslēgumā ar medaļām tika apbalvotas visas komandas, un balvu saņēma arī katras komandas vērtīgākais spēlētājs: Ventspils komandā – Deniss Beitāns, Jelgavas komandā – Olafs Bindulis, Brocēnu komandā – Rūdolfs Ozoliņš, Talsu komandā – Kristers Stiebrs.

1_fotka

Ventspils un Jelgavas U-8 komandas

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts