MĒNEŠA SPORTISTS MARTĀ – BASKETBOLISTS ROLANDS PŪLIŅŠ

MĒNEŠA SPORTISTS MARTĀ – BASKETBOLISTS ROLANDS PŪLIŅŠ

1453560_465798250199598_632545912_n

BASKETBOLISTS ROLANDS PŪLIŅŠ

Rolands aizvadījis ļoti veiksmīgu mēnesi, kas atspoguļojas gan komandas rezultātos gan individuālajā statistikā. Sava dzimšanas gada komandai palīdzēja izcīnīt svarīgas uzvaras, kas ļāvis ierindoties otrajā vietā, būdams neapšaubāms līderis gan laukumā, gan ģērbtuvē. Vienā spēlē pamanījās pretinieku grozā samest 71 punktu!! Ar savu attieksmi, treniņa darbu un ētiku rāda piemēru komandas biedriem un jaunākiem grupas basketbolistiem. Jāpiebilst, ka Rolands netaupa spēkus, palīdzot arī vecāku grupu komandām, kur arī ir viens no vadošajiem spēlētājiem. Ar savu sniegumu izpelnījies vietu sastāvā pie “VEF skolas” komandas, kurā tiek pulcēti labākie Latvijas attiecīgā gada gājuma puiši, lai ar šo komandu spēlētu EYBL (Eiropas Jaunatnes basketbola līga) turnīrā. Marta sākumā šī turnīra posmā Lietuvā Rolands bija viens no vadošajiem spēlētājiem komandā, palīdzot tai izcīnīt 5 uzvaras 5 spēlēs. Pateicoties tam tika iekļauts sastāvā arī uz turnīru Francijā!!!

SVEICAM ROLANDU AR PANĀKUMIEM!

NOVĒLAM NEAPSTĀTIES UN TURPINĀT DARBU!!!

Šajā mēnesī bija ļoti grūti izvēlēties vislabāko, jo visi iesniegtie pretendenti bija uzrādījuši ļoti augstus rezultātus! Lūk, iespēja iepazīties ar pārējiem kandidātiem:

Florbolists Jānis Ragovskis palīdzēja savai komandai turpināt uzvaru sēriju U14 grupā marta mēnesī,  izcīnot sešas uzvaras, līdz ar to U14 grupa regulāro čempionātu noslēdza bez zaudējumiem, izcīnot  16 no 16 uzvarām.  Jānis šajās spēlēs guva 31 rezultivātes punktu un regulāro čempionātu noslēdza ar 78 rezultivātes punktiem, kopvērtējumā 2.vietā. U 16 grupā Jānis sešās marta spēlēs palīdzēja savai komandai izcīnīt piecas uzvaras, atzīmējoties ar 14 rezultivitātes punktiem ( 8+6) . Piecas spēles arī 2.līgā, kur gūti deviņi rezultivitātes punkti ( 4+5). Bet Latvijas čempionāta 1.līgā izcīnītas sudraba medaļas, kļūstot par 1.līgas labāko vārtu guvēju ( 37 vārti ).

Futbolists Kaspars Anmanis spēles aizvadīja divās vecuma grupās U-15 un U-13, kurās izcīnītas godalgotās II un III vietas. Treneris ir pārliecināts, ka Kaspars ir labākais spēlētājs ar lielu līdera atbildību un pašadevi. Kurzemes reģionā atrodas divi spēcīgi futbola klubi, kas apliecina ļoti nozīmīgu panākumu Talsu komandām. Kaspars ir komandas balsts, kas nepieciešams panākumiem un, tikai vārtu attiecība, bija iemesls, kas atbīdīja uz II vietu U-13 komandai, jo šī gada uzvarētāji tika vinnēti.

Badmintonists Fīlips Ēcis RSP BABOLAT atklātā Čempionāta 4.kārtā Rīgas Olimpiskajā centrā Grupā D izcīnīja 1.vietu zēnu vienspēlēs, no 19 dalībniekiem. 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts