Meiteņu florbols Kocēnos

Meiteņu florbols Kocēnos

“Jaunie talanti -2017” Kocēnos pulcināja šogad 24 komandas no dažādiem Latvijas novadiem, kur meitenes spēlēja florbolu divās vecuma grupās. Talsu novada Sporta skolas meitenes piedalījās ar divām komandām: A grupā- Talsu NSS,5-6.klases: (K. Abakumova, E. Dreifogele, E. Birgere, K. Cielava), B grupā- EXEL’ENT, 1-4.klases:(L.Rozenfelde, M. Šīmane, P. Zorğe, I. Bojarska).

A gr. meitenes savā apakšgrupā spēlēja netik veiksmīgi un ieguva 5. vietu, kas turpmāk neļāva pakāpties augstāk par 9. vietu no 12 komandām. B. gr. meitenēm veicās labāk, apakšgrupā izcīnot 3. vietu, kas ļāva tālāk cīnīties par 5. vietu. Meitenes vairs nezaudēja ne vienu spēli, iegustot 5. vietu no 12 komandām.

N.Joničenko, florbola trenere

IMG_0848 - Copy IMG_0847 - Copy IMG_0846 IMG_0838 IMG_0836 IMG_0834

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts