Mazie biatlonisti slīpē meistarību Latvijas čempionātā slēpošanā

Mazie biatlonisti slīpē meistarību Latvijas čempionātā slēpošanā

Svētdien 19.martā, kamēr vecākie audzēkņi cīnījās par Baltijas kausa kopvērtējumu Igaunijā, jaunie, topošie biatlonisti devās uz Latvijas čempionātu distanču slēpošanā Madonā.

Latvijas čempionātā slēpošanā mūsu jaunākie audzēkņi piedalās, lai gūtu sacensību pieredzi, sasniegtu savus sportiskos mērķus un izpildītu sporta skolas mācību programmu prasības. Pēdējais Latvijas čempionāta posms tika aizvadīts Masu starta distancē, kura dod iespēju sportistiem cīnīties plecu pie pleca ar saviem konkurentiem.

Pēc treneru cītīga darba ar slēpju gatavošanu piektdien un sestdien audzēkņi bija ļoti apmierināti ar slēpju slīdamību un gatavi cīnīties par savu labāko rezultātu šajā sezonā.

Kā pirmie startēja V14 grupā Rihards Lozbers un Marks Armands Birģelis 7,5 km distancē. Pēc neveiksmīgas iekļūšanas sastrēgumā starta kalnā Rihards uzņēma savu tempu un panāca savus konkurentus un jau pēc 2,5 km bija pārliecinošā vadībā un līdz finišam savu pārsvaru tikai palielināja, izcīnot Latvijas čempiona titulu. Markam sacensībās spraiga cīņa ar konkurentiem un finišā 23.vieta 31 dalībnieku konkurencē.

S14 grupā no mūsu audzēknēm uz starta devās tikai Daniela Satanova, pēc cīņas ar konkurentēm un sevi pašu finišā iegūta 20. vieta.

V12 grupā kuplākais dalībnieku skaits gan kopumā, gan no Talsu novada Sporta skolas. 43 dalībnieku konkurencē no mūsējiem labākie – Martins Lūsis un Ralfs Lūsis, savā starpā cīnoties finiša taisnē, šoreiz ātrāks Martins, sasniedzot 13.vietu, Ralfs 14.vietā.  Raiens Freimanis 18.vietā,  Markuss Āboliņš savās pirmajās lielajās slēpošanas sacensībās 28.vietā, turpat aiz viņa 29.vietā Marks Kārlsbergs, 31.Morics Gricmanis.

S12 grupā startēja divas mūsu sportistes, labākais rezultāts 31 sportistu konkurencē, iekļūstot labāko 12niekā, Esterei Vanagai, pirmajās lielajās sacensībās Elīzai Vēdzelei 19.vieta.

Pašiem mazākajiem V10 grupā arī mums 2 dalībnieki starp 25 startējušajiem. Labāko rezultātu no Talsu novada Sporta skolas uzrādīja Toms Derkusovs 14.vieta, bet Jānim Freimanim ugunskristības savā pirmajā čempionātā un finišā 18. vieta.

Jau šonedēļ noslēdzošās šīs ziemas sezonas sacensības –  Latvijas čempionāts biatlonā. Sekojam līdzi rezultātiem tiešsaistē www.smeceressils.lv un aprakstiem Talsu novada sporta skolas sociālajos tīklos un mājaslapā.

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts