Mazie basketbolisti piedalās “Kārums kauss” izcīņā

Mazie basketbolisti piedalās “Kārums kauss” izcīņā

2017.gada sākumā Talsu novada Sporta skolas U-10 un U-11 zēnu komandas piedalījās VEF Latvijas jaunatnes basketbola līgas organizētajā “Kārums kauss” 2.posma sacensībās. “Kārums kausa” izcīņā piedalās U-10 un U-11 zēnu un meiteņu komandas. 2.posmā dažādās pilsētās kopā piedalījās  rekordliels komandu skaits – 138! Abas Talsu komandas sacensībās piedalījās ar jaunām basketbola formām, kuras iegādātas ar bijušā Talsu novada Sporta skolas audzēkņa Jāņa Strēlnieka atbalstu.Komandas sacensībām sagatavoja treneri Arkādijs Bajārs un Mārtiņš Ziediņš. Visas basketbola spēles kausa izcīņā sākās ar divām stafetēm, kurās katrs zēns, gūstot grozu, dod vienu punktu pie rezultāta ar kādu sākas spēle.

U-10 basketbolisti 3.janvārī Saldū uzvarēja visās trīs spēlēs. Dažiem puišiem šīs bija pirmās oficiālās spēles basketbolista karjerā. 1.posmā U-10 komanda nepiedalījās. Taču piedalīsies abos nākamajos, kas notiks martā un jūnijā, cīnoties par augstāku vietu kopvērtējumā. U-10 grupā “Kārums kausa” izcīņā piedalās 49 komandas.

Rezultāti: Talsi – Bauska 2 (80:23), Talsi – Tukums 2 (91:26), Talsi – Iecava/Vecumnieki (64:27).

Komanda spēlēja – Kārlis Šķiliņš, Matīss Vēvers, Alans Zāģēris, Daniels Bauģis, Tailers Tīģers, Krišs Laursons, Raivo Lagzdiņš, Rūdolfs Brūns un Klāvs Lācis.

U-11 zēnu komanda 4.janvārī Tukumā svarīgās spēlēs uzvarēja komandas Tukums 1 un Tukums 2. Talsiniekiem divos nospēlētajos posmos piecās spēlēs ir gūtas visas uzvaras. U-11 grupa “Kārums kausa” izcīņā piedalās 55 komandas.

Rezultāti: Talsi – Tukums 1 (63:55), Talsi – Tukums 2 (67:41).

Komandā spēlēja – Rūdis Donis, Verners Ross, Mārcis Veliks, Andrejs Ziediņš, Valters Smilgainis, Kristaps Loboda un gadu jaunākieKārlis Šķiliņš, Matīss Vēvers, Alans Zāģēris, Daniels Bauģis, Tailers Tīģers.

Treneri M.Ziediņš, A.Bajārs

3 2

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts