Mazie basketbolisti cīnās par Kārums kausiem

Mazie basketbolisti cīnās par Kārums kausiem

2014-03-12-karumskauss_final_2014-1394621938

 

18. un 19.martā Rīgā – Olimpiskajā sporta centrā, Teikas vidusskolā un Imantas vidusskolā – kā arī Salaspils jaunajā sporta namā notiek tradicionālie turnīri 10 un 11 gadus vecajiem basketbolistiem, kuros 88 komandas no visas Latvijas cīnās par Kārums kausiem. Arī Talsu novada Sporta skolas basketbola nodaļas audzēkņi, trenera A.Bajāra uzraudzībā, šodien no rīta pulcējās pie Talsu Sporta nama, lai kopīgi dotos uz Salaspili. 

Šīs ir pirmās nopietnās sacensības mūsu mazākajiem basketbolistiem. 

Kārums kauss ir pirmās oficiālās sacensības jaunajiem basketbolistiem, kas tradicionāli risinās skolēnu brīvdienās un pulcē apmēram tūkstoti mazo spēlētāju.

Plašāk par Kāruma kausu lasiet šeit: http://basket.lv/sljbl/12032014-mazie_basketbolisti_cinisies_par_karums_k

 

Vairāk par rezultātiem un trenera razumējumu jau drīzumā!

Vēlam veiksmi!

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts