Mainīta vecāku līdzfinansējuma maksa Talsu novada Sporta skolā

Mainīta vecāku līdzfinansējuma maksa Talsu novada Sporta skolā

Pamatojoties uz Talsu novada domes lēmumu Nr. 500 izd. 15.08.2019.Par līdzfinansējuma maksas apmēra noteikšanu Talsu novada Sporta skolā, ar šī gada 1.septembri vecāku līdzfinansējuma maksa par vienu audzēkni mēnesī:

badmintona, basketbola, biatlona, florbola, futbola, riteņbraukšanas, smaiļošanas un kanoe airēšanas, vieglatlētikas, volejbola grupās profesionālās ievirzes izglītības programmās un VFS (vispārējās fiziskās sagatavotības) interešu izglītības programmā tiek noteikta 7 EUR;

hokeja profesionālās ievirzes izglītības programmā – 15 EUR.

Šāds lēmums pieņemts, izvērtējot un analizējot pamatdarbību un veicot faktisko aprēķinu par izglītības ieguvi uz vienu audzēkni pa sporta veidiem, lai nodrošinātu pilnvērtīgu, kvalitatīvu mācību procesu atbilstoši apstiprinātajām mācību programmām un iestādes darbību saskaņā ar Attīstības plānu 2019.-2023.gadam.

Ar lēmumu var iepazīties Talsu novada Sporta skolas mājas lapā sadaļā Dokumentācija.

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts