Maija mēneša sportists – badmintonists AIGARS RODERIS-RODERTS

Maija mēneša sportists – badmintonists AIGARS RODERIS-RODERTS

DSCF2038

 

Maija mēneša sportists – badmintonists AIGARS RODERIS-RODERTS

Jau kādu laiku atpakaļ, noslēdzies RSP BABOLAT atklātais Čempionāts Rīgas Olimpiskaja Centrā, kas bija organizēts četrās kārtās, no 2013.gada 29.septembra līdz 2014.gada 11.maijam. 

Talsu novada Sporta skolas Badmintona nodaļas audzēknis Aigars Roderis-Roderts U-13 grupā starp visiem Latvijas labākajiem sportistiem zēnu vienspēlēs izcīnīja 1.vietu visās četrās kārtās un, noslēgumā, starp 34.visās kārtās spēlējušajiem dalībniekiem, izcīnīja pārliecinošu 1.vietu ČEMPIONĀTA KOPVĒRTĒJUMĀ. 

Aigars visu sezonu bijis paraugs un palīgs visiem Badmintona nodaļas audzēkņiem gan treniņos, gan augsta līmeņa sacensībās. Visas sezonas laikā Aigars piedalījies 17 Republikas līmeņa sacensībās, spēcīgā konkurencē izcīnot uzvaras gandrīz visās sacensībās.

 

Treneris – Jānis Pētersons. 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts