Madonas BJSS atklātās sacensības biatlonā

Madonas BJSS atklātās sacensības biatlonā

Lai atgūtu sacensību sajūtu un iegūtu vērtīgu pieredzi, devāmies uz Madonu, kur notika biatlona sacensības uz rollerslēpēm. A grupas jaunieši sacentās 8km distancē, kur Gatis Reinbergs ierindojās 10. vietā. A grupas jaunietēm 7km distancē Viktorija Spruģevica izcīnīja 4.vietu. B grupas jauniešiem 6km distancē par godalgoto trijnieku cīnījās Kristers Kalašņikovs, bet diemžēl sajauca distanci un veica vienu kilometru par daudz rezultātā ierindojoties 13.vietā, Aleksis Samcēvičs izcīnīja 6.vietu, Kristiāns Kārlsbergs 7.vietu un Erasts Bobrovs 11.vietu. B grupas jaunietēm 5km distancē 7.vietu izcīnīja Karīna Bernāne. C grupā jauniešiem 4km distancē – 6.vietā Adrians Māris Šņoriņš. C grupā jaunietēm 3km distancē 6.vietā Ance Volanska. D grupas dalībnieki 1,5 kilometru distanci veica skrienot un šaujot no atbalsta. Vislabāk un ātrāk to paveica Rihards Lozbers, kurš izcīnīja 1.vietu. Vēl dalībniekiem bija iespēja piedalīties sprinta stafetēs, kur 2.vietu izcīnīja Aleksis Samcēvičs un Kristiāns Kārlsbergs.

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts