MADARA PALAMEIKA ATSTĀJ NEIZDZĒŠAMUS “PĒDU NOSPIEDUMUS” SPORTA VĒSTURĒ – LABOTS LATVIJAS REKORDS ŠĶĒPMEŠANĀ – 66,15 M

MADARA PALAMEIKA ATSTĀJ NEIZDZĒŠAMUS “PĒDU NOSPIEDUMUS” SPORTA VĒSTURĒ – LABOTS LATVIJAS REKORDS ŠĶĒPMEŠANĀ – 66,15 M

2014-06-26_skepi20140626rk070_copy

 

Šķēpmetēja Madara Palameika par teju pusotru metru labojusi pašas nesen uzstādīto Latvijas rekordu, kurš nu atrodas 66,15 metru robežās. Viņa to izdarīja Jāņa Lūša kausu izcīņā Jelgavā, kas ir ceturtais labākais rezultāts šosezon pasaulē un pirmoreiz Latvijas vieglatlētikas vēsturē pārsniegta 66 metru atzīme šķēpmešanā sievietēm.

Madara Palameika pirmos divus metienus Jelgavā raidīja nedaudz pirms 60 metru atzīmes, taču trešajā mēģinājumā “trāpīja šķēpā” ne pa jokam – pārsniegta 66 metru atzīme un uzstādīts jauns Latvijas rekords – 66,15 metri.

Arī nākamajos trīs metienus Palameika turējās 60 metru atzīmes tuvumā (61,44 , 59,95 un 59,93) un pārliecinoši uzvarēja šajās sacensībās. Otrajā vietā ar 61,51 metru tālu metienu ierindojās Sinta Ozoliņa-Kovala, bet trešajā vietā palika Līna Mūze (56.19).

Palameika jau divas nedēļas iepriekš (14. jūnijā) laboja sev pašai piederošo Latvijas rekordu, Dimanta līgas sacensībās Ņujorkā aizmetot 64,86 metrus tālu. Nu šis rezultāts labots vairāk nekā par metru, un Palameika uzrādījusi sezonas ceturto labāko rezultātu pasaulē. Sezonas rekords pieder vācietei Lindai Štālai (67,32). Pirms 14. jūnija lieliskā metiena Latvijas rekords šķēpmešanā sievietēm bija nostāvējis neskarts piecus gadus un tas bija 64,51 metrus tāls.

 

SVEICAM, SVEICAM, SVEICAM!!!

/Atsauce rakstam: http://sportacentrs.com/vieglatletika/26062014-palameika_velreiz_labo_latvijas_rekordu_p?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook 

Foto: Romāns Kokšarovs, F64

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts