U-13 meitenēm Kausa izcīņa volejbolā noslēgusies

U-13 meitenēm Kausa izcīņa volejbolā noslēgusies

16. un 17.novembrī, Stendes sporta centrā norisinājās apakšgrupu sacensības Latvijas Volejbola federācijas kausa izcīņā U19 vecuma grupām meitenēm (2001.gadā dzimušās meitenes un jaunākas). Šajās apakšgrupas spēlēs piedalījās Talsu NSS, Gulbenes BJSS, Liepājas RSS (Aizpute), Minusas volejbola skola/Jūrmala un Rīgas volejbola skolas 1.komanda.

Talsu komanda sacensības aizvadīja ar mainīgām sekmēm. Tika izcīnītas 2 uzvaras, kā arī, tika piedzīvoti 2 zaudējumi. Apakšgrupas kopvērtējumā izcīnīta 3.vieta, kas nozīmē, ka finālposmā cīnīsimies par 9.-12.vietu.

  1. un 24.novembrī, Rīgas volejbola skolā, norisinājās finālsacensības U13 meitenēm par 1.-12.vietu. Pirmajā dienā aizvadījām 2 spēles, no kurām 1 uzvarējām, 1 zaudējām, līdz ar to nākamajā dienā spēlējām par 5.-8.vietu. Uzvarot 2 spēles un 1 spēli zaudējot, izcīnīta 6.vieta Latvijas kausa izcīņā.

Treneris Reinis Kalniņš

Foto no SK Talsi

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts