LJBL spēle: Talsu NSS/Roja aizvada spēli pret Basketbola klases komandu

LJBL spēle: Talsu NSS/Roja aizvada spēli pret Basketbola klases komandu

Sestdien, 27. janvārī, Rīgā notika LJBL basketbola spēle Talsu NSS/Roja U17 grupai pret Basketbola klases komandu.

Spēles rezultātā Talsu NSS/Roja puišiem zaudējums – 72:83.

“Uz Rīgu devāmies bez abiem garajiem spēlētājiem, kuriem ir veselības likstas. Paradoksāli, ka pretiniekos tieši “slaidā”  Basketbola klases komanda. Tomēr nospēlējot labāko spēli sezonā un saglabājām intrigu līdz pat pēdējai minūtei, beigās nācās atzīt pretinieku pārākumu. Gaidām ierindā atpakaļ garos spēlētājus un jāsāk krāt uzvaras,” komentē treneris Edgars Priede.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts