LJBL mudina ne tikai labi spēlēt, bet arī mācīties!

LJBL mudina ne tikai labi spēlēt, bet arī mācīties!

Lai stimulētu jauniešus ne tikai labi spēlēt, bet arī mācīties, LJBL regulāri seko spēlētāju sekmēm, apbalvojot labākos, kā arī liedzot finālturnīros piedalīties nesekmīgajiem. LJBL veicina jauniešu sociālo aktivitāti un vispusīgu personības attīstību, katru gadu rīkojot Talantu nedēļas, kolektīvi piedaloties Lielajā talkā un regulāri rīkojot izglītojošas akcijas.

Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skolu (RBS), sakarā ar lielo interesi, piedāvā papildus iespēju nokārtot TOEFL testu, lai pretendētu uz pilnu studiju maksas atlaidi bakalaura programmā „Vadīšana starptautiskos uzņēmumos”, kam pieteikties var Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas (LJBL) spēlētājs vai spēlētāja, kas mācās 12. klasē.

Uz pilnu studiju maksas atlaidi var kandidēt 12.klašu skolēni, kuriem ir vismaz 5 gadu spēlētāja pieredze LJBL, vidējā atzīme 7,0 (11. un 12.klasē), aktīva iesaistīšanās LJBL rīkotajās aktivitātēs. Lai pieteiktos studijām un kandidētu uz studiju maksas atlaidi, līdz 22.aprīlim jāiesniedz aizpildīts pieteikums ar tajā norādītajiem dokumentiem, tajā skaitā TOEFL tests, kas RBS bakalaura studiju kandidātiem tiek piedāvāts bez maksas.

Informācija par noteikumiem publicēta portālā basket.lv

Iespēja bez maksas iegūt izglītību prestižā augstskolā ir jauna iespēja ikvienam jaunajam basketbolistam. LJBL un RBS sadarbība turpināsies arī nākamajos gados.

 

Vairāk informācija šeit: http://basket.lv/sljbl/01042014-basketbols_piedava_bez_maksas_nokartot_to

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts