LJBL čempionāta spēles notiks BEZ SKATĪTĀJIEM!

LJBL čempionāta spēles notiks BEZ SKATĪTĀJIEM!

Svētdien, 13. septembrī, Talsos notiks Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 29. čempionāta pirmās mājas spēles.

Lai mazinātu riskus un sekmētu sacensību drošu norisi, LJBL izstrādājusi un LBS Jaunatnes komisija apstiprinājusi vadlīnijas Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

LJBL čempionāta pirmā apļa spēles norisinās BEZ SKATĪTĀJU(t.sk., bez vecāku) klātbūtnes spēļu norises vietā (sporta zālē, tribīnēs, balkonos). Par skatītāju klātbūtni turpmākajā sezonas gaitā tiks lemts pēc pirmā apļa, atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai, kā arī ar Covid-19 saistīto piesardzības pasākumu prasībām. Ja nepieciešama vecāku vai likumisko pārstāvju klātbūtne, tad sporta organizācija (komanda) to nodrošina pēc iespējas nošķirti no citiem, piemēram, atsevišķā telpā.

Rekomendējam bērnu vecākiem un citiem līdzjutējiem nepulcēties pie sporta zāles izejas.

Būsim atbildīgi!

Cerot uz sapratni,

Talsu novada Sporta skola

Izmantota basket.lv publicētā informācija

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts