Liepājas kauss vieglatlētikā.

Liepājas kauss vieglatlētikā.

28.05.2016. Liepājā notika Liepājas kauss vieglatlētikā. No Talsu novada Sporta skolas sacensībās piedalījās Undīne Paipala , Edvards Bernāns , Miks Oskerko. Krišjānis Suntažs , Dāvis Ūdris , Aleksandrs Strikaitis. Undīne lodes grūšanā ar rezultātu 10,09m  ieguva 3. vietu, Edvards tāllēkšanā ar 5,15m  un Miks šķēpa mešanā ar 52,16, m ieguva 4. vietu. Dāvis ar 6,12m ierindojās 10. vietā. Aleksandrs ar 47,56 m  6 vietā, bet Krišjānis ar 57,12 m izcīnīja godpilno 1. vietu.

Šajās sacensībās visiem rezultāti līmenī , jo sacensības notika ekstremālos laika apstākļos – pērkona negaiss, lietus. Gan jau nākošreiz visi varēs realizēt savu potenciālu un laika apstākļi būs labi.

Treneris Mārcis Štrobinders

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts