Liepājas Junior Open 2019

Liepājas Junior Open 2019

Sestdien, 16.martā Liepājā norisinājās Liepājas Junior Open 2019 sacensības badmintonā, kurā piedalījās spēlētāji gan no Lietuvas, Anglijas, Salaspils, Rīgas, Liepājas un Talsiem.

WSB grupā piedalījās 13 spēlētāji. Ieva Abigaila Valgelīna izcīnīja 1.vietu.

XDB grupā piedalījās 14 spēlētāji, labākie bija Ieva Abigaila Valgelīna un Matīss Bisenieks. Henriks Jankevics, spēlējot kopā ar anglieti Zoe Clayton ieguva 2.vietu.

MDB grupā bija 12 dalībnieki. Matīss Bisenieks spēlējot kopā ar Henriku Jankevicu ieguva 3.vietu. Ivars Pone, spēlējot kopā ar Mārtiņu Vārnu, ieguva 4.vietu.

WS U15 B grupā 13 dalībnieku konkurencē Fēlikss Kandis ieguva 8.vietu, Raivo Bergmanis ieguva 12.vietu.

WSU17 grupā 11 dalībnieku konkurencē Pēteris Vārna ieguva 1.vietu, 3.vietu ieguva Aleksis Emiljans Kviesis, Toms Anšmits ieguva 4.vietu, Toms Kalniņš ieguva 6.vietu. Nils Jansons ieguva 7.vietu, Ričards Klāvs Miezītis ieguva 8.vietu, Eduards Šternbergs ieguva 9.vietu.

MSU19 8 dalībnieku konkurencē 2.vietu ieguva Henriks Jankevics, 3.vietu ieguva Mārtiņš Vārna, 5.vietu ieguva Matīss Bisenieks, 7.vietu ieguva Ivars Pone.

GSU17B 8 cilvēku konkurencē Dārta Pētersone ieguva 6.vietu, Melissa Romaņuka ieguva 7.vietu.

XDU15 grupā 16 dalīnieku konkurencē Pēteris Vārna, spēlejot kopā ar  N.G.Bambāni, ieguva 3.vietu. Aleksis Emiljans Kviesis, spēlejot kopā ar E.Buku, ieguva 4.vietu. Eduards Šternbergs spēlējot kopā ar E.Grasi, ieguva 6.vietu. Nils Jansons, spēlejot kopā ar N.Dai, ieguva 7.vietu.

XDU17B grupā piedalījās 16 dalībnieki. Fēlikss Kandis, spēlējot kopā ar Dārtu Pētersoni, ieguva 4.vietu. Raivo Bergmanis, spēlējot kopā ar T.Timošenko, ieguva 6.vietu. Melissa Romaņuka, spēlējot kopā ar L.Breču, ieguva 7.vietu.

BDU15B grupā 12 dalībnieku konkurencē Raivo Bergmanis ar R. Barkovu ieguva 3.vietu. Fēlikss Kandis, spēlējot kopā ar L.Breču, ieguva 4.vietu.

BDU17 grupā piedalījās 12 spēlētāji. Toms Anšmits, spēlējot kopā ar Nilu Jansonu, ieguva 2.vietu. Aleksis Emiljans Kviesis, spēlējot kopā ar Pēteri Vārnu,  ieguva 3.vietu. Ričards Klāvs Miezītis spēlējot kopā ar Eduardu Šternbergu, ieguva 5.vietu.

GDU17B grupā piedalījās 8 spēlētāji. Melissa Romaņuka, spēlējot kopā Dārta Pētersoni, ieguva 3.vietu.

 

Paldies audzēkņiem par izturību visas dienas garumā.

Treneri: S.Kviese, E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts